Polacy z nową atrakcja na południu.Fot. Pixabay.com/adamtepl (zdjęcie ilustracyjne)

Niewiarygodne, co Polacy znaleźli w polu kukurydzy. Sceny jak z horroru, ciężko opanować nerwy

Polacy, którzy odważą się na wyjazd w okolice południa kraju, muszą trzymać nerwy na wodzy. Śmiałkowie mogą podzielić los pierwszych “odkrywców” tajemniczego obiektu, który mógłby śmiało znaleźć się w scenariuszu niejednego dreszczowca.

Polacy o mocnych nerwach mają okazję zmierzyć się z nietypową atrakcją, która szczególnie po zmroku może spędzić sen z powiek. Wszelkie skojarzenia z filmami grozy będą w pełni uzasadnione, ponieważ układ kompleksu do złudzenia przypomina scenografię “żywcem” wziętą z Hollywood.

Zakopane na ostrzegawczej liście. Złe wiadomości dla turystów, jest coraz gorzejZakopane na ostrzegawczej liście. Złe wiadomości dla turystów, jest coraz gorzejCzytaj dalej

Polacy na południe - atrakcja tylko dla odważnych

Jak informują dziennikarze serwisu se.pl, już teraz Polacy z każdego krańca kraju mogą zmierzyć się ze swoimi największymi lękami, a to za sprawą nietypowej atrakcji w województwie dolnośląskim. We wsi Milikowice (okolice Świdnicy, powiat legnicki) jeden z przedsiębiorców stwierdził, że skuteczną promocją regionu będzie “wybudowanie” labiryntu. Cały kompleks ma około trzech hektarów. Budulec? Kukurydza!

– Corteva Agriscience wspiera polskich rolników, również, a nawet tym bardziej w kreatywnych pomysłach prezentujących uroki rolnictwa. Wspólnie z rolnikami z Pisarzowic i Milikowic od kwietnia żyjemy tymi projektami, doglądamy kukurydzy, pomagamy w pracach rolnych przy labiryntach, śledzimy także warunki meteorologiczne towarzyszące wegetacji roślin - wyjaśnia cytowany przez portal topagrar.pl agronom Aleksander Wysocki ze spółki Corteva Agriscience Polska odpowiedzialnej za projekt.

Kukurydza wciąż rośnie. Polacy chcą “się zgubić”

Jak wyjaśniają przedstawiciele spółki Corteva Agriscience, prace nad labiryntem ruszyły już w połowie kwietnia. Okoliczni rolnicy zasiali kukurydzę okręgami, aby po kiełkowaniu, kłosy układały się w kształt ogromnych kół. Docelowo, “ściany” labiryntu mają sięgać trzech metrów. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest rolnik i prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej, Leszek Grala. Wstęp na teren obiektu jest bezpłatny (ze stawką może konkurować tylko ostatnia oferta Energylandii), a Polacy już teraz mogą się cieszyć z unikalnej okazji zmierzenia się z niecodziennymi korytarzami.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej Chwili: los Szumowskiego został przypieczętowany
2. Stało się, Chorwacja podjęła decyzję. Niestety, wielkie rozczarowanie dla turystów
3. Popularny operator będzie wypłacał rekompensaty. Możliwe, że tobie też się należy

- Wierzymy, że te prawdopodobnie największe labirynty kukurydziane w Polsce – dzięki pokazaniu pracy na roli od nietypowej strony – zainteresują również osoby niezwiązane z rolnictwem, dostarczając masy wrażeń i pozytywnych emocji wszystkim tym, którzy podejmą próbę ich przejścia – zachęca Aleksander Wysocki z Corteva Agriscience Polska.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani pogrążyli się w żałobie. Legenda przegrała z COVID-19, kochały go miliony ludzi
  2. Podwyżki dla posłów, ale nie dla Polaków? Rząd zdecydował, wszystko jest już jasne
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Gwiazda TVN-u adoptowała kolejnego psa? Ich zdjęcia rozczulają

Źródło: se.pl/ topagrar.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł