polacy smsFot. Pixabay.com/terimakasih0 /zdjęcie poglądowe

Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?

Polacy mogli dzisiaj otrzymać identyczne sms. Niektórych mogą bardzo zaniepokoić. Wiadomość dotyczy mieszkańców całej Polski, należy bezwzględnie się z nią zapoznać. O co chodzi?

Polacy otrzymają dzisiaj identyczne wiadomości na swoje telefony komórkowe. W treści znajdziemy ostrzeżenie, do którego każdy będzie musiał się dostosować. Lepiej przeczytać bardzo dokładnie i zapoznać się ze szczegółami.

Polsat potwierdza: Rząd zmienił zdanie ws. nowych obostrzeń w całym kraju. To już pewne. Polacy i turyści powinni wiedziećPolsat potwierdza: Rząd zmienił zdanie ws. nowych obostrzeń w całym kraju. To już pewne. Polacy i turyści powinni wiedziećCzytaj dalej

Polacy otrzymali identyczne smsy

Wiadomości przesłane przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa dotyczą nowych restrykcji w Polsce wprowadzonych z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Otrzymają je mieszkańcy całej Polski, zarówno żółtych i czerwonych stref.

Będą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatuBędą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatuCzytaj dalej

- Uwaga! Zaslon usta i nos. Miasto Warszawa w czerwonej strefie epidemicznej. Od 17.10 nowe zasady - czytamy we wiadomości Rządowego Centrum Bezpieczeństwa wysłanej do mieszkańców miasta stołecznego Warszawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Igor wyjawił całą prawdę o epidemii w Chinach. Właśnie wrócił, mówił o maseczkach
2. Nieprawdopodobna wpadka w TVP Info. Po telefonie od widza prowadzący nie mieli pojęcia, co powiedzieć
3. Martyna Wojciechowska ogłosiłą dobrą nowinę. Gratulujemy

Wiadomość została rozesłana do mieszkańców całej Polski, niezależnie od strefy, w której mieszkają. Przypominamy, że nakaz zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej obowiązuje zarówno w regionach czerwonych i żółtych. Pełną listę powiatów wraz z restrykcjami podawaliśmy we wcześniejszym artykule.

alert rcb

Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowyWszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat. Łania konała w rowie przez wiele godzin. Służby rozłożyły ręce, nie wiedziały, co robić
  2. Poważna awaria na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Chodzi o system dostarczania tlenu
  3. Nadzwyczajna transmisja Jackowskiego po ogłoszeniu obostrzeń. "Nic nie da", mocne słowa o Polsce i 2 innych krajach
  4. Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?
  5. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  6. Koniecznie sprawdź skład swojego szamponu. Naukowcy odkryli, że jeden składnik jest bardzo szkodliwy dla zdrowia

Źródło: Twitter/ RCB

Następny artykuł