Polacy kiedy dostaną bon turystycznyFot. Pixabay.com/LionFive

Kiedy Polacy dostaną 1000 zł na wakacje? Padł termin, już niedługo

Polacy mogą dostać 1000 zł na wakacje. Ma to pomóc w kryzysie branży turystycznej. Wiceminister podał szczegóły projektu, padł termin, kiedy możemy spodziewać się pieniędzy.

Polacy niedawno otrzymali informację, że mogą liczyć na tysiąc złotych bonu turystycznego. Ma to pomóc w odbudowie polskiej turystyki, a jednocześnie zachęcić do organizowania urlopów w granicach państwa. Do tej pory nie przedstawiono publicznie żadnych szczegółów tego projektu, teraz jednak wiceminister rozwoju, Andrzej Gut-Mostowy, podał przewidywany termin, w którym Polacy otrzymają pieniądze.

Z samego rana Ministerstwo Zdrowia zaapelowało do Polaków. Bardzo ważne słowaZ samego rana Ministerstwo Zdrowia zaapelowało do Polaków. Bardzo ważne słowaCzytaj dalej

Kiedy Polacy dostaną tysiąc zł na wakacje?

Polityk był gościem Studia Biznes portalu Gazeta.pl. Zapytany w nim został, kiedy Polacy spodziewać się mogą pieniędzy z bonów turystycznych, których przyznawanie niedawno zapowiedziano.

- Mam nadzieję, że już obecne wakacje będą mogły być takim czasem, kiedy będziemy mogli korzystać z tego bonu turystycznego. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach będzie prezentacja tego projektu, wszystkie założenia, o których mówiliśmy kilka tygodni temu, ale już nawet precyzyjne przepisy są w przygotowaniu, myślę, że lada dzień będzie prezentacja tego projektu - wyjaśnił Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister rozwoju.

To bez wątpienia dobra wiadomość dla wielu turystów. Tak szybka realizacja projektu może wielu Polakom pomóc w planowaniu sezonu urlopowego.

W dalszej części redaktor upewnił się, czy na pewno polityk jest przekonany o tym, że projekt zdąży zostać przyjęty w sejmie do czerwca, początku sezonu wakacyjnego, czyli zaledwie w nieco ponad pół miesiąca.

Dzisiaj grzeje: 1. Od czwartku koniec z noszeniem maseczek na otwartych terenach. Rząd naszych sąsiadów podjął decyzję
2. Ile zarabia się w Rossmannie? Najpopularniejsza w Polsce drogeria wręcza nie tylko gotówkę

- Musimy w ciągu kilku tygodni przyjąć te przepisy, aby można było uruchomić wszystkie sprawy organizacyjne - zapewnił Andrzej Gut-Mostowy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia wydało do wszystkich Polaków komunikat najwyższego stopnia
  2. 11-latek znęcał się nad kotem. Wszystko nagrał i opublikował w sieci
  3. Szumowski podał najnowszą wiadomość o wakacjach Polaków. Ogromne rozczarowanie
  4. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli
  5. Szpital zaatakowany, nie żyje 13 osób, również noworodki i pielęgniarki. Porażająca wiadomość ze świata
  6. Polskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacje

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł