MSZ Polacy na statkuTurysci.pl

107 Polaków uwięzionych na środku morza. MSZ przekazało nowe informacje

Polacy są uwięzieni na środku morza. Jak przekazują służby, sytuacja na bieżąco jest monitorowana, a służby konsularne zaangażowały się w sprawę.

Polacy są uwięzieni na środku morza na wycieczkowcu Costa Fortuna. Statek ma na pokładzie około 2 tys. pasażerów, a z portu w Singapurze wypłynął 3 marca. Odmówiono mu wpłynięcia do portu w Tajlandii, a następnie w Malezji. Obecnie otrzymano zgodę na wpłynięcie do nowego portu, gdzie kieruje się maszyna.

Kościół podporządkowuje się decyzji władz. Msze św. i pogrzeby odwołane we WłoszechKościół podporządkowuje się decyzji władz. Msze św. i pogrzeby odwołane we WłoszechCzytaj dalej

Polacy uwięzieni na wycieczkowcu. MSZ przekazuje nowe informacje

Jak poinformowało w poniedziałek polskie Ministerstwo Zdrowia, na pokładzie wycieczkowca Costa Fortuna znajduje się 107 Polaków. Zgodnie z przekazywanymi informacjami, 105 z nich to turyści, a dwoje to członkowie załogi. Jednocześnie służby podkreślają, że na statku nie potwierdzono ani jednego zakażenia koronawirusem.

MSZ przekazało również, że polska służba konsularna ma stały kontakt z instytucjami, które na bieżąco śledzą sprawę. Sytuacja jest stale monitorowana, potwierdzono również wiadomość, że wycieczkowiec we wtorek w godzinach porannych dotrze do portu w Singapurze.

Dzisiaj grzeje: 1. Panika we Włoszech, ludzie zrobili nocny szturm. Nagrania pojawiły się w sieci
2. Chiny przekazały światu ważne informacje na temat epidemii. Wiadomości są mocno zaskakujące

Władze singapurskie przekazały w poniedziałek, że pasażerowie przed zejściem na ląd będą mieli sprawdzany stan zdrowia. Załoga miała zadeklarować, że u żadnego z pasażerów na ten moment nie stwierdzono gorączki. Jeśli ktoś jednak będzie miał objawy, będzie proszony o wykonanie testów na obecność koronawirusa. Gdy odmówi, może nie zostać wpuszczony do Singapuru.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podjęła ostateczną decyzję. Agnieszka Chylińska wydała pilne oświadczenie, zła wiadomość dla fanów
  2. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów
  3. Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latach
  4. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
  5. Uwielbiany, górski ośrodek zostaje zamknięty. "Goście proszeni o powrót do domów"
  6. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy

Źródło: Polsat News

Następny artykuł