pogoda na wtorekFot. pixabay.com

Prawdziwe szaleństwo. Anomalia pogodowe nie odpuszczają. Synoptycy alarmują

Pogoda nie przestaje zaskakiwać. Najbliższe kilka dni przyniesie bardzo zaskakujące anomalie. Synoptycy ostrzegają przed nagłymi spadkami. Z drugiej strony jednak wielu może być zadowolonych z takiego obrotu spraw.

Pogoda ponownie zaskoczy Polaków. Jutro i pojutrze czekają nas gwałtowne zmiany, które część mogą bardzo ucieszyć, ale niektórzy mogą odczuć je bardzo boleśnie. Synoptycy ostrzegają przed gwałtownymi spadkami ciśnienia.

Dym widać z wielu kilometrów, ewakuowali tysiące osób. Dramatyczne doniesienia zza granicy, zniszczenia są gigantyczneDym widać z wielu kilometrów, ewakuowali tysiące osób. Dramatyczne doniesienia zza granicy, zniszczenia są gigantyczneCzytaj dalej

Pogoda zaskoczy Polaków

Wtorek w całej Polsce przyniesie niespodziewany powrót lata. Przez cały dzień będzie słonecznie, a na ziemię nie spadnie ani jedna kropla deszczu. W południe termometry pokażą od 24 stopni na Suwalszczyźnie do 30 stopni na Ziemi Lubuskiej. Prognozowana pogoda przy granicy Niemcami może wynieść nawet do 31-32 stopni.

Synoptycy ostrzegają przed spadkami ciśnienia, które około południa wyniesie od 1023 hPa na zachodzie do 1027 hPa na wschodzie. Biomet będzie korzystny dla naszego samopoczucia, jednak niektórzy meteopaci mogą odczuwać ból głowy i senność.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innych
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Zachmurzenie nieznacznie wzrośnie po południu, jednak nie należy spodziewać się opadów deszczu. Przez cały dzień będzie słonecznie i sucho, a termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą od 24 do 30 stopni w cieniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. Zdjęcia Dody z wakacji mogą się schować. W sieci pojawił się jej filmik, wszystko widać. Przesada?
  4. Myśleli, że znaleźli na plaży zwykły kawałek drewna. Prawda okazała się druzgocząca, nagranie odbiera apetyt
  5. Kasia spojrzała na stoisko z pamiątkami w Sopocie i prawie zemdlała. Absurdalne, co znalazła
  6. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł