Pogoda dopisywała i wybrali się na góręwikimedia.commons/ Derbeth/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Henryk pojechał w weekend na Śnieżkę. Ręce opadły, nie wytrzymał, powiedział o wszystkim

Pogoda dopisywała. Zapowiadał się świetny weekend. Pan Henryk razem z rodziną od dawna planowali wyjazd w góry. Chcieli zobaczyć Śnieżkę. Niestety, nie było tak idealnie. Jak zajechali na miejsce, opadły im ręce. Z jakiego powodu?

Pogoda, humor i rodzinne ciepło - wszystko to zapowiadało, że planowany od dawna wyjazd będzie udany i sprawny. Pan Henryk razem z wnukami pojechał zobaczyć Śnieżkę. Jak się na miejscu okazało, nie było to takie proste.

Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innychKobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innychCzytaj dalej

Dobra pogoda. Zamieszanie na Śnieżce

Jak się okazuje, wrzesień wciąż jest dobrym czasem na wakacyjny wyjazd. Szczególnie jeśli pogoda dopisuje. Nie tylko pan Henryk wpadł na pomysł, aby odwiedzić Śnieżkę w tym czasie. Razem z wnukami chciał skorzystać z kolejki, aby wjechać na górę. Nie było to jednak proste. Na miejscu była ogromna kolejka. O sytuacji opowiedział Wirtualnej Polsce.

- Chyba cały Dolny Śląsk pojechał w góry, bo jest piękny weekend - powiedział dla WP pan Henryk. Mężczyzna chciał zabrać na Śnieżkę troje dzieci w wieku 7-8 lat. Nigdy wcześniej nie widzieli tej góry. Dla dzieci miała to być przygoda. Oczywiście, spełnią swój cel, jednak muszą zachować cierpliwość. Przez kolejkę "po horyzont" będą musieli poczekać na swoją kolej. Pan Henryk pisze jednak, że sprawa idzie sprawniej, niż się spodziewał.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ostrzeżenie dla części Polaków. Wystosowano alerty, zagrożenie zdrowia i życia
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Śnieżka to najwyższy szczyt Karkonoszy, Sudetów, a nawet Czech. Wynika to z tego, że góra jest położona na terenie dwóch państw. Przez jej teren przechodzi granica polsko-czeska. Należy do Korony Europy, Korony Gór Polski, Korony Sudetów i Korony Sudetów Polskich. W wakacje to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc. Więcej o tym miejscu można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. O istnieniu tych tajemnic na Windows XP nie mieliście pojęcia. Najciekawsze easter egg'i legendarnego systemu
  3. Zdjęcia Dody z wakacji mogą się schować. W sieci pojawił się jej filmik, wszystko widać. Przesada?
  4. Myśleli, że znaleźli na plaży zwykły kawałek drewna. Prawda okazała się druzgocząca, nagranie odbiera apetyt
  5. Kasia spojrzała na stoisko z pamiątkami w Sopocie i prawie zemdlała. Absurdalne, co znalazła
  6. Wstrząsający materiał z monitoringu. Psi fryzjer przyłapany na niedopuszczalnym czynie

Źródło: Wirtualna Polska, Wikipedia

Następny artykuł