nagranie śnieg we wrześniufot. twitter.com/ @MikaylaOrtega7

Nagle spadło 30 cm śniegu, zamykają szkoły. Widok odbiera mowę, w środku września

Pogoda zaskoczyła. Nagranie z zagranicy bardzo szybko obiegło Internet. Wszystko z powodu zdumiewającego widoku - śnieg spadł we wrześniu. Chociaż trwa jeszcze astronomiczne lato, już teraz zarejestrowano pierwsze opady, które miejscami wyniosły nawet 30 cm.

Pogoda bywa nieprzewidywalna. Nagranie, na którym widać śnieg padający we wrześniu, bardzo szybko obiegło Internet. Chociaż wydaje się nieprawdopodobne, ze względu na trwające astronomiczne lato, miejscami spadło nawet 30 cm śniegu. Szkoły w niektórych miastach musiały nawet odwołać zajęcia.

Znoszą zakaz dla Polaków. Jest potwierdzenie, w końcuZnoszą zakaz dla Polaków. Jest potwierdzenie, w końcuCzytaj dalej

Nagranie z USA wstrząsnęło Internetem. Pogoda szaleje

Synoptycy z Amerykańskiej Narodowej Służby Pogodowej informowali na początku tygodnia o możliwości pojawienia się silnego wiatru oraz zimowej burzy z opadami śniegu. Nikt jednak nie spodziewał się, że aż takiej zmiany - zaledwie kilka dni wcześniej temperatury w wielu stanach przekraczały 30 stopni.

Prognoza okazała się jednak prawdziwa - śnieżyca przeszła przez stany Nevada, Utah, Wyoming i Kolorado. Za tak nagłą zmianę odpowiadał napływ zimnego powietrza z Kanady, które nadeszło po 2 miesiącach gorącej, suchej pogody. Wielu mieszkańców tych stanów nie było przygotowanych na tak nagły spadek temperatury - przykładowo w Denver, gdzie zaledwie kilka dni temu termometry pokazywały 34 stopnie, w ciągu doby temperatura spadła do 1,5 stopnia Celsjusza.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
2. Znaleźli Polaka w łóżku należącym do dziecka. Dopuszczał się nieludzkich czynów

Według informacji TVN Meteo, część szkół m.in. w stanie Utah musiało zostać zamkniętych z powodu złych warunków, a silny wiatr łamał drzewa. Ponadto dziesiątki tysięcy osób zostało pozbawionych energii elektrycznej. Nagła zmiana ucieszyła jednak strażaków w Kolorado, którzy w ostatnich tygodniach walczą z ogromnymi pożarami, które pochłonęły już ponad 100 tys. ha lasów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę
  2. Energia jądrowa przyszłości zatwierdzona. Reaktory atomowe trafią między innymi do Czech
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Pies wyskoczył na 4-letniego chłopca na rowerze. Niemożliwe, kto pojawił się w samą porę, jest wideo

Źródło: WP

Następny artykuł