pogoda śniegScreen/Twitter/Weather Nation

Śnieg sparaliżował wszystko, nie latają samoloty, drogi są zablokowane. Zdjęcia z zagranicy wyglądają niewiarygodnie

Pogoda szaleje. Doświadczyli tego mieszkańcy amerykańskiego stanu Kolorado. Przez burze śnieżną nie latają samoloty, a drogi są zablokowane.

Pogoda nie daje o sobie zapomnieć. Choć zima w Europie jest wyjątkowo łagodna, mieszkańcy innych kontynentów nie mają tyle szczęścia. W stanie Kolorado w USA w nocy z soboty na niedzielę przeszła burza śnieżna, która kompletnie sparaliżowała ruch lądowy i powietrzny.

Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widokWalizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widokCzytaj dalej

Amerykański stan Kolorado nawiedziła burza śnieżna. Na lokalne miejscowości spadła ogromna ilość białego puchu. Z tego powodu zamknięta została znaczna część międzystanowej autostrady nr 70. Podróże w te rejony są wyjątkowo odradzane.

Pogoda powoduje utrudnienia na lotniskach

Z powodu zalegającej warstwy śnieżnej, kłopoty ma również lotnisko w stolicy stanu, Denver. Przez ostatnie kilka dni odwołano tam kilkaset krajowych i zagranicznych.

Burze śnieżne nie są niczym nadzwyczajnym w tym amerykańskim stanie. W listopadzie 2019 roku z powodu fatalnej pogody odwołało 257 odlotów i 220 przylotów. Większość z anulowanych operacji miała odbyć się na lotnisku w Denver. Poza odwołaniami opóźniono 793 loty krajowe i międzynarodowe w całym kraju (w tym 50 odlotów i 70 przylotów w samym Denver).

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele nagrań, pokazujących, jak ogromne problemy spowodowały nagłe opady śniegu. Wszystkie wywołują żywą reakcję internautów z całego świata. Sceneria pełna białego puchu robi wrażenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małżeństwo zamarło, kiedy ujrzało nowo narodzone bliźnięta. Lekarze zaczęli przepraszać
  2. Nastolatka wyskoczyła przez szpitalne okno. W rękach trzymała swoje dziecko
  3. Śnieg sparaliżował wszystko, nie latają samoloty, drogi są zablokowane. Zdjęcia z zagranicy wyglądają niewiarygodnie
  4. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]
  5. Pasażerka wygrała z Ryanairem. Dostała pieniądze za to, że musiała kupować bagaż podręczny
  6. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

źródło: telewizjarepublika.pl

Następny artykuł