pogoda żywioł zaatakowałFot. Pixabay.com carolynabooth

Była bez szans, miała przed sobą całe życie. Tragedia, żywioł uderzył w Europę

Pogoda przyniosła serię niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Niestety tym razem żywioł, który zaatakował Europę, doprowadził do wielkiej tragedii. W wyniku nieszczęśliwego wypadku zginęło dziecko, które miało przed sobą całe życie. Nie miało najmniejszych szans. Druga ofiara została przetransportowana do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Pogoda w Wielkiej Brytanii ostatnimi dniami była bardzo niespokojna. Nad Europą pojawił się żywioł, który przyniósł niebezpieczne zjawiska meteorologiczne. Trudne warunki spowodowały wielkie nieszczęście. Podczas jednej z burz zginęła 8-letnia dziewczynka. Jej siostra trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami. Rodzina ofiar jest zrozpaczona. Na miejscu dramatycznych wydarzeń postawiono symboliczny przedmiot.

Makabra, stanął w płomieniach, ogromny cios. Makabra, stanął w płomieniach, ogromny cios. "Wygląda na podpalenie"Czytaj dalej

W Wielkiej Brytanii pogoda przyniosła burze i porywisty wiatr. Szczególnie trudne warunki panowały w miejscowości Bobbing w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii, gdzie huragan łamał gałęzie drzew. Właśnie tam doszło do tragicznych wydarzeń, w wyniku których zginęła 8-letnia Brytyjka Maisy Mayne. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, jednak na działanie było już za późno. Siostrę zmarłej udało się uratować.

Pogoda w Wielkiej Brytanii doprowadziła do tragedii

Pogoda w miejscowości Bobbing w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii nagle się pogorszyła. Dziewczynki - Maisy Mayne i jej siostra Isla - schowały się przed deszczem. Brytyjki chciały przeczekać burzę pod drzewem, wtedy doszło do tragicznych wydarzeń. Na nieszczęście złamany przez huragan konar spadł prosto na 8-letnie dziecko. Maisy zginęła na miejscu.

Po tym, jak pogoda doprowadziła do śmierci 8-letniej dziewczynki, na miejscu pojawiły się służby ratunkowe. Lekarze jednak stwierdzili zgon dziecka, które nie miało szans na przeżycie. Udało się jednak uratować jej siostrę Ilsa, która z poważnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez świadków, na ratunek dziewczynkom ruszyła ich ciotka, która była z nimi na spacerze. Kobieta pobiegła szukać pomocy wśród mieszkańców, aż wreszcie ktoś wezwał ratowników.

- Ciotka dziewczynek była bardzo spanikowana. Pobiegłyśmy razem na miejsce, wyprzedziło nas kilkanaście pojazdów służb ratowniczych - wypowiedź jednego ze świadków cytuje portal o2.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko się wyjaśniło. Największa tajemnica Szumowskiego ujawniona
2. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje
3. Lament Maryli Rodowicz. Gwiazda skarży się na poważne problemy

Do nieszczęścia doprowadziła pogoda, jednak lokalna policja prowadzi w tej sprawie jeszcze śledztwo, by wyjaśnić, dlaczego dziewczynki, które były z ciotką, uciekły pod drzewo. Do płotu znajdującego się przy gospodarstwie, przywiązano białego misia, aby upamiętnić tę straszną tragedię. Na miejscu dramatycznych wydarzeń pojawiła się także wiązanka kwiatów, którą pozostawiono pod drzewem. Siostra zmarłej została przetransportowana do szpitala helikopterem, obecnie już nic nie zagraża jej życiu. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o śmierci na północy Polski, do której doszło na dworze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje trener reprezentacji. Wielka żałoba w kraju sąsiadów Polski, lekarze toczyli walkę o życie do samego końca
  2. Martwisz się o swoją emeryturę? Fatalne informacje, eksperci nie mają wątpliwości
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Uciekał do rogu, chciał być niewidzialny. Niesamowite, jak jedno zdjęcie odmieniło los psa

Źródło: o2.pl

Następny artykuł