Podróżnik TajlandiaFot. Pixabay.com/Free-Photos

Mateusz wypłynął kajakiem i nie wrócił. Apel jego bliskich wyciska łzy, pomóc może każdy!

Podróżnik z Polski zaginął w fatalnych okolicznościach w Tajlandii. Jego poszukiwania bezustannie trwają, a bliscy wystosowali apel wyciskający łzy z oczu. Pomóc w odnalezieniu 26-latka może każdy.

Podróżnik z Polski wybrał się na wyprawę do Tajlandii. To miał być jeden z najpiękniejszych wyjazdów w jego życiu, niestety doszło do czegoś strasznego. 26-letni Mateusz wraz ze swoją młodszą przyjaciółka wypłynęli na wodę kajakiem i od tamtej pory niestety nikt ich nie widział. W sieci pojawił się poruszający apel bliskich chłopaka.

Chwile grozy na pokładzie samolotu. Pasażer próbował dokonać szturmu na kokpit, zaatakował załogęChwile grozy na pokładzie samolotu. Pasażer próbował dokonać szturmu na kokpit, zaatakował załogęCzytaj dalej

Do tej pory nie wiadomo, co stało się z parą, ich los nie jest znany i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Do zaginięcia doszło 7 grudnia około godziny 18:00 czasu lokalnego. Poszukiwania rozpoczęto tego samego dnia i trwają do tej pory.

Podróżnik wypłynął kajakiem na wodę i już nie wrócił

26-letni Mateusz wypłynął kajakiem wraz z 23-letnią Werakan. Początkowo nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii. Niestety, jak przekazują znajomi, chłopak zadzwonił do nich jakiś czas później, przekazując złe informacje. Fale oraz wiatr miały bardzo utrudniać pływanie, a ich kajak już raz przewrócił się przez to do góry dnem. Warunki atmosferyczne znosić ich miały również w kierunku otwartego morza.

Pary szukała lokalna policja, marynarka, wojsko oraz ponad 120 wolontariuszy. Zaangażowano również łódź ratunkową oraz helikopter, niestety nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Kilka dni temu w mediach pojawiła się również informacja, że zawężono teren poszukiwań, choć nadal ich nie zaprzestano. Teraz głos w tej sprawie postanowili zabrać bliscy podróżnika.

Poruszający apel bliskich zaginionego. Pomóc może każdy

Wszyscy mają nadzieję, że Mateusza uda się odnaleźć całego i zdrowego. Choć minęło już wiele dni, jego bliscy wciąż nie tracą nadziei. Wystosowali rozrywający serca apel do internautów. Pomóc w jego odnalezieniu może każdy.

- Dla nas, rodziny on tam daleko walczy o życie, a my tutaj na miejscu chcemy Was prosić o wsparcie. Duchowe i materialne. Modlitwa ma wielką siłę. W Bogu teraz nasza nadzieja. Pomóżcie. Pomódlcie się za naszego Mateusza. Kiedy to piszę, akcja ratownicza ma się ku końcowi, ale nie chcemy rezygnować z poszukiwań dwójki zaginionych u wybrzeży Tajlandii [pisownia oryginalna] - pisze siostra zaginionego, Monika.

Na portalu Zrzutka.pl zbierane są pieniądze, które mają zostać przeznaczone na dalsze poszukiwania. Pomóc może każdy, a liczy się każda złotówka. Link do zrzutki znajduje się TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziesiątki martwych rekinów bez głów. Tragiczne znalezisko na plaży w RPA
  2. Pasażerowie muszą dopłacić do biletów z Ryanaira. Wszystko przez zagraniczny podatek
  3. Polskie miasto na podium rankingu najlepszych do życia na świecie! Ogromny powód do dumy
  4. 26-letni Mateusz zaginął w turystycznym raju. Policja przekazuje najnowsze informacje, są wyjątkowo smutne
  5. Wizzair wprowadza kolejną, płatną usługę. Wielu pasażerów może być bardzo zdziwionych
  6. Zakaz latania do końca życia dla pilota. Wszystko przez czyn, którego się dopuścił na pokładzie z pasażerką

Źródło: Super Express

Następny artykuł