podróżnik ma koronawirusaTurysci.pl

Polski podróżnik ma objawy koronawirusa. Jest w najbardziej zagrożonym terenie, wyjawił wszystkie szczegóły

Podróżnik, którego uwielbia wielu Polaków, zdradził, że ma objawy koronawirusa. Ogromne zaskoczenie, jest w miejscu najbardziej zagrożonym w Polsce.

Podróżnik Dawid Fazowski, znany w Polsce z prowadzenia kanału na YouTube Przez Świat na Fazie, niespodziewanie ogłosił swoim licznym fanom, że ma objawy koronawirusa. Pierwsze sygnały i podejrzenia pojawiły się już w poniedziałek, we wtorek jednak opublikowany został wpis, który potwierdził przykre przypuszczenia.

Bon na wakacje nie dla wszystkich. Miliony Polaków nie dostaną 1000 złBon na wakacje nie dla wszystkich. Miliony Polaków nie dostaną 1000 złCzytaj dalej

Polski podróżnik ma koronawirusa?

W poniedziałek Dawid Fazowski wziął udział w popularnej obecnie w internecie akcji #hot16challenge2. Inicjatywa polega na nagraniu 16 wersów utworu, a zebrane w ramach datków pieniądze przekazywane są na walkę z koronawirusem. Podróżnik również opublikował swój filmik, który został bardzo ciepło przyjęty przez fanów. W śpiewanym tekście jednak padło wyznanie o przechodzeniu choroby, której objawy podobne są do tych koronawirusa.

Wpis zasypała lawina pytań o szczegóły, a we wtorek niestety pojawił się nowy wpis, w którym Faza wyjaśnił, że rzeczywiście istnieje prawdopodobieństwo zakażenia koronawirusem. Dawid Fazowski mieszka też na Śląsku, czyli w rejonie, w którym obecnie odnotowuje się największe zagrożenie epidemiczne w Polsce, a liczba chorych gwałtownie wzrasta w ostatnich dniach.

- Ja się kurde zastanawiam co się dzieje... Dziś minie 12 dni od ostatniego kontaktu z "zarażonym" i delikatnie mówiąc mam siódmy dzień objawów.. już się zmniejszają bo przecież ileż one mogą trwać - wyznał podróżnik.

W dalszej części wpisu dokładnie opisał procedury kwarantanny, na której przebywa.

- Siedzę na przymusowej kwarantannie co oczywiście szanuje i stosuje się do niej w 100% ale... nikt z sanepidu nie zadzwonił ani nikt nic!! Dostałem SMSa o treści że mam kwarantannę i mam mieć aplikację, oczywiście założyłem ją [...] dostałem sms, w aplikacji ankietę wypełniłem jakie mam objawy i mija kilka dni i dalej nic... o dodzwonieniu się do sanepidu nawet nie mówimy bo nie ma szans... ogólnie rzecz biorąc... po prostu dostajesz kwarantannę i masz to przeżyć.. jeśli będziesz umierał to masz dzwonić na pogotowie... oczywiście nawet takiej informacji nie dostałem - tłumaczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Kiedy Polacy dostaną 1000 zł na wakacje? Padł termin, już niedługo
2. Morawiecki o trzecim etapie znoszenia obostrzeń. Jest ważna deklaracja dotycząca Śląska

Mimo choroby Dawid Fazowski nie traci charakterystycznego poczucia humoru oraz optymizmu, co widać w jego wpisie oraz stworzonej piosence. Cały wpis przeczytać można poniżej, podobnie jak odsłuchać utwór. Miejmy nadzieję, że uwielbiany przez wielu Polaków podróżnik szybko wróci do zdrowia i zaskoczy nas kolejnymi pomysłami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Komisja Europejska podjęła decyzję w sprawie otwierania granic
  2. Mężczyzna założył maskę od kostiumu. Sfinks zdębiał, jego reakcja bawi do łez
  3. Szumowski podał najnowszą wiadomość o wakacjach Polaków. Ogromne rozczarowanie
  4. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli
  5. Szpital zaatakowany, nie żyje 13 osób, również noworodki i pielęgniarki. Porażająca wiadomość ze świata
  6. Adam Małysz przekazał Polakom fatalną wiadomość. Czeka nas wielki problem, trzeba się przygotować

Następny artykuł