podróżnik PolskaTurysci.pl

Brutalne morderstwo Polaka w Meksyku. Służby odnalazły tragiczny dowód, nie miał szans

Podróżnik z Polski został brutalnie zamordowany w Meksyku. Policja trafiła na tragiczny dowód. Wiadomo, że mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie.

Podróżnik z Polski, Mariusz L., był poszukiwany już od kilku dni. Podejrzenia nie były optymistyczne, jednak nikt nie tracił nadziei. Teraz niestety właśnie pojawiły się informacje, że służby dokonały makabrycznego odkrycia - znaleziono odciętą głowę mężczyzny w mieście Zapopan.

Dwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaDwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaCzytaj dalej

Pierwsza informacja o zaginięciu Mariusza L. pojawiła się tydzień temu, 4 lutego. Mężczyzna nie dawał żadnego znaku życia. Mieszkał w Meksyku oraz pracował, jednak tego dnia nie wrócił do domu. Nikt nie wiedział, co się z nim mogło stać.

Polski podróżnik zginął w Meksyku

Zadecydowano o poinformowaniu o zaginięciu miejscowej policji, która bardzo poważnie traktuje sprawy zaginionych obcokrajowców. Przystąpiono od razu do działania, jednak poszukiwania nie przynosiły efektów. W niedzielę rodzina otrzymała najgorsze z możliwych informacji - niedaleko pracy odnaleziono głowę zaginionego.

Jak przekazuje interna, zabójstwo miało mieć miejsce w pobliżu Guadalajary. Na miejscu tragicznego znaleziska była również kartka z groźbami. Lokalne media piszą, że Polak miał paść ofiarą miejscowej grupy przestępczej. Nie miał żadnych szans, sposób jego zabójstwa wskazuje na wyjątkową brutalność sprawców.

Pożegnanie wystosował również sklep, w której Polak pracował, El Almacen de Noe. Przekazali, że zmarły "był lubiany przez wszystkich".

- Miły i odpowiedzialny kolega, za którym będziemy tęsknić - napisano.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PILNE: Największa gwiazda TVP wylądowała w szpitalu. Fani są załamani
  2. Popularne badanie wykonywane w domu. Wiele osób popełnia przy nim błąd
  3. Najpiękniejsze krajobrazy na całym świecie. Wakacje tam to spełnienie marzeń
  4. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
  5. Niepokojąca atrakcja w Gdańsku. Jest apel władz, "nie róbcie takich zdjęć"
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Źródło: Interia

Następny artykuł