podróżnik milionerFot. Pixabay.coc/Free-Photos

Milioner oferuje pracę dla prawdziwego podróżnika. Zarobisz 19000 zł miesięcznie, musisz spełnić tylko jeden warunek

Podróżnik, który chciałby zarabiać na tym, co kocha, będzie zachwycony tą ofertą. Pewien milioner poszukuje pracownika uwielbiającego zwiedzanie świata, a żeby zarabiać 19 tys. zł miesięcznie, trzeba spełnić tylko jeden warunek.

Podróżnik to szczególny rodzaj człowieka. Z jednej strony jest ciekawy świata i nie może usiedzieć dłużej w jednym miejscu, z drugiej jednak na wyjazdy trzeba mieć pieniądze i trudno jest poznać świat, nie mając grosza przy duszy. Teraz okazuje się, że jest jednak na to sposób - dzięki pewnemu milionerowi zarobić można 19 tys. zł, jednocześnie zwiedzając cały świat.

4-latka wypadła z łódki i zaginęła w dżungli. Po 5 dniach ratownicy natrafili na niewiarygodny widok4-latka wypadła z łódki i zaginęła w dżungli. Po 5 dniach ratownicy natrafili na niewiarygodny widokCzytaj dalej

Matthew Lepre pochodzi z Sydney i ma niemalże nieograniczoną ilość gotówki. Nie ma już co z nią robić, postanowił więc zaoferować komuś niezwykłą ofertę pracy. Można zarobić imponującą gotówkę i podróżować po świecie, trzeba jednak spełniać jeden warunek - kochać fotografię.

Niezwykła oferta pracy milionera z Sydney

Okazuje się, że Lepre poszukuje osobistego fotografa, który wraz z nim podróżowałby po całym globie i dokumentował jego przygody. Ma robić mu fantastyczne zdjęcia, które z czasem pozwolą na stworzenie unikatowego kanału na Instagramie. Zgodnie z ogłoszeniem, nie jest nawet wymagane żadne doświadczenie na stanowisku fotografa czy podobnym, trzeba jedynie w jakiś sposób udowodnić, że potrafi się robić przepiękne zdjęcia.

Proponowana pensja to w przeliczeniu wspomniane wyżej około 19 tysięcy złotych i trzeba przyznać, że wydaje się to idealna oferta dla miłośników podróży. Sam milioner znany jest ze swojego zamiłowania do przygód i dzikiej przyrody, więc z pewnością jego fotograf trafi w wiele niesamowitych miejsc.

Każdy podróżnik ma szansę na pracę marzeń

Aby starać się o tę pracę, trzeba wypełnić specjalny formularz, który dostępny jest w internecie. W 300 słowach opisać trzeba, dlaczego akurat Ciebie powinien wybrać i w czym będziesz lepszy od kontrkandydatów z całego świata, których bez wątpienia będzie bardzo wielu. Ostateczne rozwiązanie konkursu ma nastąpić 31 maja 2020 roku i można przypuszczać, że już niewiele później będzie miała miejsce pierwsza przygoda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
  2. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  3. 39 turystów było uwięzionych na Islandii. Potężną burzę śnieżną nagrano, ten widok przyprawia o ciarki
  4. Europejska linia lotnicza wprowadza nowe limity wagowe i opłaty za bagaż. Ucierpi też wielu Polaków
  5. Wielki sukces Polski. Nasze miasto na prestiżowej liście turystycznej stworzonej przez NY Times
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Źródło: Fly4free

Następny artykuł