Podróżniczka, która podbiła serca Polakówinstagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska jest wspaniałą podróżniczką. Zgadzacie się?

Podróżniczka, którą pokochały miliony. To z pewnością najbardziej znana dziennikarka, która zajmuje się podróżami. Zwiedziła prawie cały świat i pokazywała to widzom. Tak zebrała wielkie grono fanów. Lubicie Martynę Wojciechowską?

Podróżniczka została gwiazdą telewizji. Początkowo pracowała jako dziennikarka i prezenterka reality show "Big Brother". Później dostała swój pierwszy program podróżniczy. Od tamtej pory stała się ikoną w tej dziedzinie. Mowa o Martynie Wojciechowskiej.

Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegółyChcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegółyCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska. Słynna podróżniczka

Dziennikarka jest znana głównie z jej autorskiego programu pod tytułem "Kobieta na krańcu świata". Jest on emitowany na antenie stacji TVN od 20 września 2009 roku. Jego ideą są podróże po świecie w celu poznania niezwykłych kobiet, które odwiedza prowadząca program. Poruszane są także trudne tematy jak seksizm, przemoc, bieda, znęcanie się nad zwierzętami, polowania na ludzi, etyka pracy i prawa człowieka.

- Przestałam podróżować dla siebie i do miejsc. Teraz jeżdżę do ludzi. Chcę poznawać ich historie, lepiej rozumieć wybory, których dokonują. Szukam między nami kobietami tego, co nas łączy niezależnie od miejsca, w którym się urodziłyśmy. Różni nas kolor skóry, religia, kultura, w której dorastałyśmy, ale wciąż przekonuję się, że więcej między nami podobieństw niż odmienności - powiedziała w wywiadzie dla wysokieobcasy.pl Wojciechowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest ofiara śmiertelna, rzucili się do ucieczki. TVP o tragedii w centrum handlowym za granicą
2. 70-latek zjadł w Biedronce cukierka wartego 40 groszy. Został skazany

Gwiazda stała się popularna także za granicą. To dzięki temu, że "Kobieta na krańcu świata" była emitowana także poza Polską. Prawa do transmisji kupiły między innymi Francja, Hiszpania, Czechy i Szwecja. Czy uważacie, że Martyna Wojciechowska jest wspaniałą podróżniczką? Rozumiecie jej idee? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właścicielka suczki bije się w pierś. Tragiczna pomyłka kosztowała pupila życie, porażające
  2. Grypa i Covid-19 równocześnie? Wypowiedź lekarza nie pozostawia złudzeń
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Zauważył nowo narodzonego jelonka na drodze. Kierowcy nagrali, co z nim zrobił

Źródło: Wikipedia, wysokieobcasy.pl

Następny artykuł