podróże zwierzakiFot. Instagram/henrythecoloradodog

Wyjątkowa, zwierzęca para to prawdziwi podróżnicy. Henry i Baloo zwiedzają świat i podbijają internet

Podróże zwierzaków to coś wyjątkowego. Turyści rzadko zabierają na wyprawę swoje czworonożne pociechy, ta para jednak zrobiła wyjątek. Życie jak pies z kotem w ich przypadku nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Podróże z czworonożnymi przyjaciółmi niestety bywają czasem uciążliwe. Choć zawsze chcielibyśmy ich mieć przy sobie, one niestety często nie lubią ruszać się z domu, źle znoszą tłok i boją się poważniejszych zmian. Są jednak również takie zwierzaki, w których tkwi prawdziwa dusza odkrywców, trzeba jedynie dać im szansę i odrobinę swobody.

Samolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnieSamolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnieCzytaj dalej

Tak właśnie zrobiła Cynthia oraz jej ukochany Andre. Adoptowali ze schroniska uroczego psa oraz kotka: Henrego i Baloo, a po krótkim czasie przekonali się, że te zwierzaki to prawdziwi podróżnicy. Para uwielbia wędrówki i podróże, stwierdziła więc, że śmiało zabierać może ze sobą również czworonożnych, żądnych przygód przyjaciół.

Żyć jak pies z kotem nabiera nowego znaczenia

Henry jest mieszanką wilczura oraz husky, a do domu pary podróżników trafił jako pierwszy.

- Od razu do mnie podbiegł. To on nas wybrał - opowiadała Cynthia w rozmowie z BBC.

Zakochani szybko stwierdzili, że piesek potrzebuje kompana, ponownie wic zawitali w schronisku. Tym razem wrócili z niego z kotem Baloo.

- Henry okazał się świetnym starszym bratem i zawsze dogląda, czy z Baloo jest wszystko w porządku. Teraz tworzymy idealną rodzinę - napisała kobieta na Instagramie zaraz po adopcji.

Podróże tej rodzinki podbijają serca internautów

Trzeba przyznać, że ich rodzina rzeczywiście jest świetna, a takiego zdania również są internauci. Ich Instagrama obserwuje już ponad 1,5 mln użytkowników, a każde zdjęcie z nowej wyprawy czworonożnych przyjaciół zdobywa setki serduszek.

Trzeba przyznać, że to jeden z tych profili podróżniczych, który udowadnia, że nie tylko przepiękne widoki w trasie są ważne. Liczy się również to, z kim wędrujemy, a w tym przypadku para zakochanych oraz para zwierzęcych przyjaciół do idealny zespół.

podróże zwierzaki

podróże zwierzaki

podróże zwierzaki

Fot. Instagram/henrythecoloradodog

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Awantura w "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin nie wytrzymała
  2. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  3. Kolejny miliarder nie ma co robić z pieniędzmi. Poszukuje towarzyszki, którą zabierze w kosmos
  4. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego
  5. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł