podróże na mauritiusFot. pixabay.com/ photosforyou

Nareszcie. Na turystów otwiera się prawdziwy raj. Wchodzą już w kolejny etap

Podróże do turystycznego raju mogą stać się wkrótce możliwe. Kraj wchodzi w kolejny etap, premier już ogłosił zapowiedź. Na razie jednak przylot możliwy będzie tylko dla podróżnych z niektórych krajów.

Podróże w czasie pandemii koronawirusa stały się bardzo utrudnione. Wiele państw zdecydowało się na wprowadzenie restrykcji w celu zapobiegania rozprzestrzeniania wirusa. Na podobny krok zdecydował się Mauritius, który jednak już wkrótce może ponownie otworzyć się na przyjezdnych z zagranicy.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Podróże na Mauritius wkrótce możliwe?

Premier Mauritiusa ogłosił, że kraj zacznie powoli otwierać się na turystów z zagranicy. Póki co jednak do końca września potrwa akcja sprowadzania do domów mieszkańców Mauritiusa. Już w październiku jednak mają pojawić się pierwsze rejsy komercyjne do wybranych krajów. Na listę państw będziemy musieli jednak trochę poczekać.

Tamtejsza organizacja turystyczna nie zdradza jeszcze jednak żadnych szczegółów, jakie państw ma dotyczyć zezwolenie. Otwarcie granic powietrznych będzie dla Mauritiusa kolejnym etapem powrotu do normalności po lockdownie spowodowanym pandemią koronawirusa.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Agata Duda padła ofiarą ostrej krytyki. Tak powinna postępować pierwsza dama?

Mauritius z perspektywy Polski wydaje się nieosiągalny, jednak loty tam odbywały się regularnie z wielu państw europejskich. Podróżując za granicę należy jednak bardzo uważać na restrykcje wprowadzane w danych krajach oraz aktualną listę krajów objętych zakazem lotów do Polski. Należy również pamiętać o ogromnej katastrofie, która niedawno wydarzyła się właśnie na Mauritiusie, o której pisaliśmy kilka dni temu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lojalny pies leży na grobie właścicielki. Mimo wielu próśb nie ma zamiaru go opuścić
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Mieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widok

Źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł