podróż samolotem nowe zasadyFot. Unsplash.com/Karl Köhler

Rewolucja w taniej linii latającej również z Polski. Ogromne zmiany dla pasażerów

Podróż samolotami jednej z europejskich, tanich linii lotniczych, odbywać się będzie na nowych zasadach. Zmiany odczują również Polacy.

Podróż samolotem tanich linii lotniczych to specyficzne doświadczenie. Z jednej strony pasażerowie cieszą się, że udało im się kupić bilety po wyjątkowo korzystnych cenach, z drugiej jednak mogą narzekać na opłaty dodatkowe oraz liczne niedogodności. Większość budżetowych przewoźników nie ułatwia życia swoim klientom, a zmiany w europejskim Eurowings odczują również Polacy.

Ogromna burza wokół Park od Poland. Przykre skargi i znikająca strona, wyjątkowo zagadkowa sprawaOgromna burza wokół Park od Poland. Przykre skargi i znikająca strona, wyjątkowo zagadkowa sprawaCzytaj dalej

Podróż samolotami Eurowings na nowych zasadach

Eurowings jest niemiecką, budżetową linią lotniczą, która lata również z wielu lotnisk w Polsce. Z jej usług skorzystać można m.in. w porcie w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Szczecinie, Gdańsku oraz Krakowie. Teraz firma wprowadza zmiany w swojej taryfie podstawowej, obowiązującej na trasach krótko- oraz średniodystansowych.

Pasażerowie od tej pory będą mogli zabrać na pokład za darmo bagaż o wymiarach do 55x40x23 cm. Druga sztuka bagażu będzie już dodatkowo płatna. Ma to znacząco zmniejszyć opóźnienia w wylotach samolotów, co z pewnością spodoba się wielu pasażerom.

- Nasze statystyki pokazują, że bagaż podręczny jest jednym z głównych czynników powodujących opóźnienia, np. gdy poszczególne sztuki bagażu podręcznego muszą być umieszczone w lukach bagażowych po wejściu na pokład. Nowa taryfa BASIC ze zredukowanym bagażem podręcznym w decydujący sposób przyczynia się do dalszej minimalizacji tych opóźnień, a wszyscy klienci Eurowings odnoszą z tego korzyści - brzmi komunikat prasowy linii.

Dzisiaj grzeje: 1. Ostrzeżenia GIS przed wyjazdem w jedno miejsce. Wizyta w europejskim kraju może zakończyć się bardzo źle
2. Fiskus dobierze się do majątku, który dostałeś od rodziców. Ulg nie przewiduje

W redukowaniu opóźnień ma pomóc również wprowadzenie możliwości wykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład oraz zachęcanie klientów taryfy podstawowej do odprawy online, a nie na lotnisku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagłe informacje o córce Ewy Błaszczyk. Przełom po 18 latach
  2. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty
  3. Są rzeczy, które w samolocie należą Ci się za darmo. Większość pasażerów nie wie i nie korzysta
  4. Turystyczny hit naszego kraju. Turyści chcą zamieszkać w domkach na drzewach
  5. Zamykają kultowe schronisko w Bieszczadach. Szykują się ogromne zmiany, wpuszczą turystów za dwa lata
  6. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł