podróżhttps://www.instagram.com/tojafrycz

Polska aktorka wywołała dyskusję swoimi słowami o podróży z córką. "Lot do Dubaju był straszny"

Podróż samolotem, zwłaszcza wielogodzinna, jest ogromnym wyzwaniem zarówno dla dziecka jak i rodziców. Jaka pora jest najlepsza, gdy czeka nas długi lot? Znana polska aktorka wywołała dyskusję swoimi radami.

Podróż do dalekich krajów wiąże się z wielogodzinnym lotem, nie zawsze w komfortowych warunkach. Do tego dochodzi odprawa na lotnisku, przez co spędzamy cały dzień na walizkach.

Właścicielka przepięknej, bezludnej wyspy poszukuje pracownika. Prawdziwa praca marzeńWłaścicielka przepięknej, bezludnej wyspy poszukuje pracownika. Prawdziwa praca marzeńCzytaj dalej

Gdy zabierzemy ze sobą dziecko, jest to podwójnie męczące i wymagające przedsięwzięcie. Każdy ma swoje sposoby na przetrwanie podróży, a jedna ze znanych aktorek podzieliła się z fanami poradą we wpisie na instagramie.

Cenna rada polskiej aktorki

Olga Frycz regularnie publikuje wpisy dotyczące swoich podróży, w które zabiera córeczkę Helenę. Pod jednym z nich powstała dyskusja, wiele osób dzieliło się swoimi doświadczeniami i sposobami na spokojny lot. Aktorka przyznała, że podróży na Bali była niezwykle uciążliwa. Wylot był o godzinie 13, czyli w czasie gdy dziecko jest bardzo aktywne i nie potrafi usiedzieć w miejscu.

- Dostawała szału, bo to przecież godziny jej największej aktywności. Lot do Dubaju był straszny. Później już spała, ale bardzo się umęczyłam. Lot na noc zdecydowanie lepiej się sprawdził - przyznała aktorka.

Podróż z dzieckiem nie musi być męcząca

Okazuje się, że dzieci łatwiej znoszą podróż, gdy odbywa się ona w nocy. Mogą wtedy spokojnie spać w fotelu, a po przylocie rozładować pokłady energii. Taki właśnie sposób poleca Olga Frycz, która już nie raz leciała w daleką podróż z małym dzieckiem. Internauci podpisują się pod tą radą w komentarzach na instagramie.

- Za nami kolejna długa podróż. Tym razem leciałyśmy nocą i było zdecydowanie lepiej niż ostatnio, jak leciałyśmy na Bali. Helena była bardzo spokojna i zrelaksowana. Właściwie większość podróży przespała. Dziś będziemy się włóczyć po Bangkoku a jutro lecimy na wyspę i tam spędzimy kolejne dni - zamieściła wpis aktorka.

Fani aktorki pytają o wiele innych aspektów dotyczących lotu samolotem. Interesują ich ceny biletów w klasie biznes, konieczność szczepień czy możliwość wniesienia na pokład butelki z mlekiem. Widać, że jest dla nich cennym źródłem informacji, zapewne z racji swoich doświadczeń w tym zakresie. Olga Frycz zawsze chętnie odpowiada na pytania i dzieli się swoimi przemyśleniami.

podróż

Źródło: https://www.instagram.com/tojafrycz

podróż

Źródło: https://www.instagram.com/toja_mama

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piekło w warszawskim autobusie. Koszmar niepełnosprawnej trwał kilka godzin
  2. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  3. Niesamowicie zuchwała kradzież z warszawskiego hotelu. Jakim cudem nikt nie zauważył?
  4. Polacy zostali wyrzuceni z norweskiego samolotu. Nie zgadzają się z oskarżeniami linii
  5. 18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkrycia
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Onet

Następny artykuł