podróż lotniskoScreen/Twitter/Giles Paley-Philips

Najlepsze powitanie na lotnisku na świecie. Wnuczkowie wymyślili dla babci coś niesamowitego [FILM]

Podróż tej kobiety zakończyła się w niesamowity sposób. Na lotnisku powitali ją wnuczkowie, jednak nie wyglądali tak, jak zazwyczaj. Wpadli na niesamowity pomysł, a wszystko zostało nagrane.

Podróż zwykle jest prawdziwą przygodą i zawsze budzi wielkie emocje, czasem jednak najbardziej ekscytujące bywają powroty do domu. Będąc w trasie myślimy o najbliższych czekających w domu oraz o tym, aż w końcu będziemy mogli z nimi porozmawiać i się do niech przytulić. Niektóre spotkania po długiej rozłące są jednak wyjątkowe i niepowtarzalne.

W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzejW Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzejCzytaj dalej

Lubili ją zaskakiwać, a ona nie pozostawała im dłużna. Mieli bardzo podobne poczucie humoru, lecz tym razem dzieciaki wpadły na niesamowity pomysł. Szybko okazało się, że jednak nie tylko oni.

Podróż, powrót i niesamowite powitanie

Pewna rodzina z Kalifornii jest naprawdę niesamowita. Babcia dogaduje się z wnuczkami w wyjątkowy sposób - nie tylko się kochają i lubią ze sobą przebywać, ale rónież mają bardzo zbliżone poczucie humoru. Już dwa lata temu, gdy dzieci przyleciały do emerytki na wakacje, ta je bardzo zaskoczyła. Czekała na nich na lotnisku w stroju dinozaura, czego mali podróżnicy zupełnie się nie spodziewali.

Tym razem postanowili się zemścić. Sami znaleźli stroje dinozaurów, a gdy babcia po dwóch latach postanowiła przylecieć do nich, właśnie w nich czekali na nią na lotnisku. Liczyli, że zaksoczą kobietę i przypomną jej znów niesamowitą niespodziankę, którą ona urządziła im wcześniej. Nie przewidzieli jednak, że babcia ma własny plan na tę podróż.

Filmik błyskawicznie obiega cały Internet

Dwa zielone dinozaury czekały przed wejściem, aż drzwi się otworzą i wyjdzie z nich ukochana babcia. Nie spodziewali się jednak jednego - kobieta również założyła kostium dinozaura, chcąc zrobić dzieciom niespodziankę. Na filmiku, który trafił do sieci widać, jak najpierw dwa dinozaury oczekują w napięciu na otwarcie drzwi, a gdy to następuje, wychodzi z nich trzeci, większy dinozaur w innym kolorze.

Dalej mamy już tylko radość, przytulanie się oraz radosne tańce. Wszystkie trzy "zwierzaki" cieszą się sobą, a samo nragranie bije rekordy popularności. Trzeba przyznać, że każda podróż i rozłąka jest warta tak niesamowitego powitania na lotnisku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piekło w warszawskim autobusie. Koszmar niepełnosprawnej trwał kilka godzin
  2. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  3. Dlaczego musisz pokazywać kartę pokładową, robiąc zakupy na lotnisku? Prawda może zaskoczyć wielu
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Dziesiątki ludzi oszukanych, trzeba bardzo uważać
  5. Samolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnie
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Fly4free

Następny artykuł