podróż milionerFot. Pixabay.com/lumina_obscura

Kolejny miliarder nie ma co robić z pieniędzmi. Poszukuje towarzyszki, którą zabierze w kosmos

Podróż u boku tego milionera nie będzie standardowym, zwykłym przeżyciem. Poszukuje on kobiety, która będzie mu towarzyszyła w podróży dookoła Księżyca i to wcale nie jest żart.

Podróż na Księżyc może marzyć się milionom ludzi z całego świata, niewielu jednak otrzymuje od losu realną szansę na taką przygodę. Teraz okazuje się, że nie trzeba być wcale naukowcem oraz milionerem, by polecieć w kosmos - wystarczy po prostu przekonać do siebie kogoś, kto ma najwyraźniej za dużo gotówki.

Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofąOstatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofąCzytaj dalej

Japoński miliarder Yusaku Maezawa publicznie ogłosił, że szuka towarzyszki na wyprawę swojego życia. Chce zorganizować lot dookoła księżyca, lecz nie ma nikogo, kto czuwałby wtedy u jego boku.

Podróż na księżyc u boku miliardera

Miliarder dorobił się gigantycznego majątku dzięki trafionym inwestycjom w branży odzieżowej. Szybko stał się jedną z najbardziej szanowanych postaci w tej branży, a obecnie, w wieku 44 lat, jest tak bogaty, że nie ma już co robić z pieniędzmi. By jakoś uporać się z tym problemem, kupił bilet na komercyjny lot wokół Księżyca, organizowany przez SpaceX.

Od samego początku Yusaku wiązał z tą przygodą ambitne plany. Chciał z tego powodu zaprosić na pokład kilku artystów, by na bazie przeżytych doświadczeń stworzyli po powrocie piękne dzieła. Zamierzał również zabrać swoją ukochaną, niestety pech chciał, że zanim doszło do wylotu, rozstali się. Miliarder długo jednak nie rozpaczał, a teraz postanowił "na szybko" poszukać kompanki podróży w sieci.

- Kiedy pochłaniają mnie uczucia samotności i pustki, jest jedna rzecz, o której myślę: chciałbym znów kochać jedną kobietę. Chciałbym poznać kogoś niezwykłego - napisał pod postem, w którym ogłosił również, że poszukuje partnerki, która poleci z nim w kosmos.

By polecieć na księżyc, trzeba sprostać wymaganiom

Taka przygoda u boku miliardera dla wielu osób brzmieć może niczym spełnienie marzeń, jednak są pewne wady. Aby mieć szansę na taką podróż, trzeba spełnić okreslone wymagania. Potencjalna partnerka obowiązkowo musi być singielką, która ukończyła 20 rok życia.

Powinna cechować się również pozytywnym nastawieniem do świata i dobrze by było, gdyby pasjonowała się lotami kosmicznymi. Na końcu, musi być zdecydowana, bowiem na podjęcie ostatecznej decyzji nie ma wiele czasu - czas na wysłanie zgłoszenia mija 17 stycznia, a do końca marca miliarder zdradzi, z kim wybierze się w podróż dookoła księżyca w 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Awantura w "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin nie wytrzymała
  2. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  3. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą
  4. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego
  5. Kolejny miliarder nie ma co robić z pieniędzmi. Poszukuje towarzyszki, którą zabierze w kosmos
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł