podróż samolot lotfot. pixabay.com/rauschenberger

Linie lotnicze wprowadzają ogromne zmiany. Lepiej się przygotować

Podróż samolotem dla pasażerów i personelu wydaje się ryzykowna. Linie lotnicze wprowadzają nowe zasady, które mają uspokoić wszystkich.

Przewoźnicy robią wszystko, żeby podróżsamolotem przebiegała możliwie jak najbezpieczniej. Nowe zasady niektórych linii mają chronić zarówno pasażerów jak i pracowników.

Z ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o WłoszechZ ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o WłoszechCzytaj dalej

Bezpieczna podróż samolotem

Większość amerykańskich linii lotniczych wprowadza dodatkowe zasady, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Przewoźnicy zatrudnili ekspertów od chorób zakaźnych, którzy na bieżąco monitorują sytuację obsługi naziemnej i pokładowej.

– Ważne jest, abyśmy udzielali jak najwięcej informacji na temat procedur, które stosujemy w celu czyszczenia naszych samolotów i utrzymania warunków sanitarnych, gdy jesteśmy w powietrze – poinformował Oscar Munoz, dyrektor generalny United Airlines Holdings Inc.

Według nowych zasad, załogi United Airlines mają zakaz ponownego napełniania butelek i kubków. Zamiast tego mają przynieść nowe. Naniesiono również obowiązek wkładania rękawiczek przez personel podczas podawania posiłków.

Delta Air Lines i American Airlines zrezygnowały z opcji swobodnego dostępu do owoców i przekąsek. Chodzi o to, żeby nie dotykać jedzenia, którego dotykają inni ludzie. Wszystkie linie zdeklarowały się również do regularnej dezynfekcji samolotów i stanowisk.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
2. Chiny przekazały światu ważne informacje na temat epidemii. Wiadomości są mocno zaskakujące

Większość przewoźników zdecydowała się również na wstrzymanie rejsów w najbardziej zagrożone miejsca, takie jak Włochy czy Chiny. Przez cały czas loty na różnych trasach są odwoływane, dlatego jeżeli planujemy lot, warto na bieżąco sprawdzać, czy nie zostały dokonane jakieś zmiany. Warto przygotować się na wszystkie te zmiany, by na pokładzie oszczędzić sobie nerwów wynikających z zaskoczenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Asi z Chłopaków do wzięcia. Włos jeży się na głowie
  2. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne
  3. Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latach
  4. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
  5. Uwielbiany, górski ośrodek zostaje zamknięty. "Goście proszeni o powrót do domów"
  6. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy

Źródło: fly4free.pl

Następny artykuł