Podróż poślubna jedyni turyści na wyspieFacebook.com/olivia De Freitas

Są jedynymi turystami na całej wyspie. Para utknęła przez epidemię w prawdziwym raju

Podróż poślubna pewnej pary zamieniła się w coś niewiarygodnego. Przez pandemię utknęli w prawdziwym raju, są jedynymi turystami na całej wyspie. Nawet nie wiedzą, kiedy uda im się wrócić do domu.

Podróż na rajską wyspę miała być spełnieniem ich marzeń. Tak miało rozpocząć się ich nowe, wspólne życie, nie spodziewali się jednak takiego rozwoju sytuacji. Przez wprowadzenie światowej pandemii oraz zmiany w zasadach przemieszczania się między krajami, utknęli na Malediwach. Są jedynymi turystami na rajskiej wyspie na Oceanie Indyjskim.

Naukowcy nie mogli uwierzyć, zjawisko tuż przy Ziemi. Naukowcy nie mogli uwierzyć, zjawisko tuż przy Ziemi. "Pojawiła się nagle. To zły znak"Czytaj dalej

Niekończąca się podróż poślubna

Olivia i Raul De Freitas to para z RPA, która na rajskich Malediwach chciała odpocząć od codzienności. Wyjazd miał trwać 6 dni, przylecieli 22 marca, lecz nie spodziewali się, że Malediwy staną się ich domem na dłuższy czas. Jak sami przyznają, nie są zamożni, a drogi wyjazd miał być wyjątkową atrakcją związaną z ich ślubem. Chcieli zapamiętać go na zawsze, dlatego nie odwoływali rezerwacji nawet wtedy, gdy pojawiły się niepokojące wiadomości związane z koronawirusem.

Nowożeńcy upewnili się, że zostaną wpuszczeni do swojego kraju, jednak szybko na jaw wyszło, że jednak nie będzie to możliwe. Lotniska zostały zamknięte, a kolejne ograniczenia sprawiły, że ich lot z przesiadkami jest w tym momencie niewykonalny. Planowali w takiej sytuacji dopłynąć motorówką na główną wyspę, jednak to również zostało im uniemozliwione przez nałożenie nowych blokad na Malediwach. Ostatecznie okazało się, że są jedynymi turystami, którzy nie zdążyli wydostać się z raju. Przebywają więc w ośrodku i cieszą się nieplanowanym urlopem.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy mogą zapomnieć o wakacjach nad morzem? Naukowiec ostrzega, że wirus może być już w wodzie
2. Brak jednego elementu przy domu może cię kosztować 10 tys. złotych. Przepisy nabrały nowego wymiaru

Jak pisze o2, całe dnie spędzają na spacerach po niemalże pustej wyspie oraz nurkowaniu. Przez przepisy personel musi pozostawać w ośrodku, wszyscy są więc do dyspozycji dwójki turystów. Kucharze gotują tylko dla nich, a wieczorami specjalnie dla nich odbywają się pokazy i prezentacje. Nie muszą się też martwić o finanse, bowiem lokalny rząd zadeklarował pokrycie większości kosztów ich pobytu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełom w walce z koronawirusem, wynalazek Polaków ma 100% skuteczność. Ruszyła masowa produkcja
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina
  3. Nawet nie wyszedł z domu, a złamał kwarantannę. Zapłaci 10 tysięcy złotych kary
  4. 600 osób nie żyje, chcieli uchronić się przed koronawirusem. Smutne wiadomości ze świata
  5. Zawalił się most we Włoszech. Były na nim samochody, nieszczęścia w tym kraju się nie kończą
  6. Robert Lewandowski nie przestaje pomagać polskim szpitalom. Kolejna wspaniała inicjatwa

Źródło: o2

Następny artykuł