podróż ładny pilotFot. Instagram.com/pilotluana

Najpiękniejsza pilot na świecie? Tysiące internautów się w niej zakochało

Podróż może być o wiele przyjemniejsza, jeśli obsługa jest szczególnie atrakcyjna. Czujemy się wtedy lepiej i mamy lepszy humor. Zarówno pasażerowie, jak i pasażerki lubią, gdy załoga jest ładna lub przystojna. Teraz na Instagramie szczególną popularnością cieszy się pilot Luana.

Podróż z Luaną byłaby spełnieniem marzeń wielu pasażerów. Jej konto na Instagramie obserwują tysiące użytkowników, a w komentarzach wielu żałuje, że Luana Torres jest pilotem prywatnych śmigłowców, a nie samolotów rejsowych. Śliczna Brazylijka wygląda naprawdę zjawiskowo i nic dziwnego, że robi karierę w mediach społecznościowych.

Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w EuropieWszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w EuropieCzytaj dalej

Podróż z taką panią pilot, to czysta przyjemność

Luana Torres ma w tym momencie na Instagramie już 181 tysięcy obserwatorów, a każde jej zdjęcie zasypywane jest setkami serduszek i komentarzy. Przepiękna pilot pochodzi z Rio de Janeiro. Jak podaje Wirtualna Polska, obecnie mieszka jednak w Kanadzie, a pracuje w ośrodku narciarskim Whistler Vlackcomb.

Jej zainteresowanie podniebnymi przygodami nie wzięło się znikąd. Można powiedzieć, że wszystko stało się przez jej brata.

- Mój starszy brat jest pilotem śmigłowca, dorastałam, słuchając jego opowieści o tych niezwykłych maszynach. Gdy ożenił się koleżanką z branży, oboje stali się dla mnie wzorem - mówiła w jednym z wywiadów.

Ukończyła studia ekonomiczne, jednak zaraz po nich przeszła szkolenie na pilota helikoptera i zaczęła spełniać swoje marzenia.

- Kiedy raz spróbujesz latania, oglądanie świata z ziemi już nigdy nie będzie takie samo - cytuje piękną pilot Wirtualna Polska.

Dzisiaj grzeje: 1. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach
2. Czarne owce używanych samochodów. Najgorsze auta, po których zakupie zaraz będziesz musiał odwiedzić serwis

Choć pracuje w ośrodku narciarskim, regularnie pilotuje helikoptery. Na bieżąco również dzieli się swoim niezwykłym życiem z fanami na Instagramie. Użytkownicy nie szczędzą jej komplementów i ciepłych słów. Wielu chciało by się wybrać z nią w podróż życia.

podróż ładna pani pilot

podróż ładna pani pilot

podróż ładna pani pilot

Fot. Instagram.com/pilotluana

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ognisko koronawirusa w kościele. 40 osób zakażonych po nabożeństwie
  2. Na widok jednej rzeczy pies zaczął się dziwnie zachowywać. Właściciel wszystko nagrał
  3. Wykolejenie superszybkiego pociągu. 21 osób rannych, akcja helikoptera, porażające wiadomości z Europy
  4. Jechał Pendolino i nagle zobaczył znaną twarz. Nie mógł uwierzyć, byli w jednym przedziale
  5. Jezioro Szkieletów skrywa wielką tajemnicę. Gdy woda opada, ujawnia się smutna prawda
  6. Smutna wiadomość z samego rana. Znany piłkarz nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku, miał tylko 45 lat

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł