podróż psiak w samolocieFot. Instagram.com/passengershaming

Przesłodki pasażer w samolocie. Turysta nie mógł uwierzyć, kto usiadł tuż przed nim, można mu zazdrościć

Podróż samolotem może być o wiele przyjemniejsza, jeśli niedaleko nas usiądzie wyjątkowo słodki pasażer. Ten turysta nie mógł uwierzyć w swoje szczęście, gdy zobaczył ten uroczy obrazek.

Podróż samolotem może być wyjątkowo nieprzyjemna, jeśli trafimy na nieodpowiednich współpasażerów. Niektórzy zachowują się w sposób wyjątkowo nieodpowiedni i skandaliczny, czasem jednak jest wprost przeciwnie. Gdy trafimy na słodkiego i miłego "turystę" siedzącego niedaleko nas, lot może minąć nam błyskawicznie.

Jechał Pendolino i nagle zobaczył znaną twarz. Nie mógł uwierzyć, byli w jednym przedzialeJechał Pendolino i nagle zobaczył znaną twarz. Nie mógł uwierzyć, byli w jednym przedzialeCzytaj dalej

Uroczy pasażer umilił podróż samolotem

Na proflu passengershaming na instagramie zwykle pasażerowie wstawiają zdjęcia i nagrania turystów, którzy nie potrafią zachować się w czasie lotu. Bywały już ujęcia ludzi wietrzących w nawiewach buty czy bieliznę, ale tym razem - dla odmiany - nie chodziło o nieodpowiednio pasażera.

Na nagraniu widzimy uroczego pieska, który wystawia pyszczek przez przerwę między fotelem a ścianą samolotu. Wygląda przesłodko i choć nie jest typowym pasażerem podniebnej maszyny, wywołał zachwyt.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna konferencja ws. koronawirusa w Polsce. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia
2. Galeria zagra na nosie zakazowi handlu. Ma sposób na jego ominięcie

Nagranie błyskawicznie obiegło internet, wywołując zachwyt turystów z całego świata. W komentarzach wszyscy zgodnie twierdzili, że podróż z takim uroczym pieskiem byłaby dla nich wyjątkowa. Każdy zazdrościł autorowi lotu w tak miłym towarzystwie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez lata więził ją w piwnicy, gwałcił i maltretował, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej "więzienia" przyprawiają o ciarki
  2. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób
  3. Najmroczniejszy zamek w Polsce, legenda przyprawia o ciarki. 13-latka miała w nim posunąć się do najgorszego
  4. Mieszkańcy przeżyli chwile grozy, 9 ofiar śmiertelnych. Zniszczenia są ogromne, tornado za granicą
  5. Szczyt zażenowania, na gorszego pasażera w samolocie nie można trafić. Prawdziwa męczarnia
  6. Z ostatniej chwili. Znamy rywali Polski w Lidze Narodów. Czekają nas ogromne emocje

Źródło: Instagram

Następny artykuł