Podlasie z przypadkiem samotnego żubra.Fot. Pixabay.com/KoalaParkLaundromat (zdjęcie ilustracyjne)

Sceny jak z horroru w Puszczy Białowieskiej. Jest w szpitalu, krok od najgorszego

Podlasie usłyszało o dramatycznym ataku jednego z lokatorów Puszczy Białowieskiej na turystę. Mężczyzna trafił do szpitala, a służby nadal poszukują agresora. Jak na razie szpital nie przekazał szczegółowego stanu poszkodowanego.

Podlasie - to tutaj 61-letni turysta wybrał się na urlop, jednak najpewniej nie spodziewał się, że z pozoru niewinny spacer, przemieni się w najprawdziwszy horror. Mężczyzna wynajął kwaterę w okolicach Białowieży. Kiedy wyszedł z domu, napadł go mieszkaniec pobliskiego lasu.

Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za scenyNagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za scenyCzytaj dalej

Podlasie: Żubr zaatakował turystę

Jak podają dziennikarze Polsat News, do zdarzenia doszło dzisiaj (poniedziałek, 7 września) w godzinach porannych. 61-turysta pod koniec sezonu postawił na coraz popularniejsze wśród urlopowiczów Podlasie. Mężczyzna wyszedł na spacer, jednak w pewnym momencie na jego drodze stanął samotny żubr.

Żubr spacerował na skraju lasu i bezpardonowo zboczył ze swojej ścieżki, aby przerwać wypoczynek 61-latka. Po zdarzeniu na miejscu pojawił się zespół medyków, który zabrał mężczyznę do pobliskiego szpitala. Obecnie poszkodowany jest na obserwacji, a Podlasie nadal nie usłyszało o szczegółowym stanie urlopowicza.

Podlasie żubrami stoi

Teraz pracownicy Białowieskiego Parku Narodowego szukają podejrzanego agresora. Jak na razie Podlasie usłyszało o zdarzeniu wyłącznie w kontekście obrażeń mężczyzny, jednak nadal nie wiadomo, w jakim stanie jest poszkodowany.

Dzisiaj grzeje: 1.TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
2. Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" doprowadziła widzów do łez. Trudno powstrzymać emocje

W całym kraju Podlasie słynie z bogactwa miejscowych lasów, które skrywają nie tylko całe stada saren, dzików, czy jeleni. W okolicach Białowieży żyje największa populacja żubrów w całym kraju, która jest szacowana na 770 osobników, w tym ponad 70 młodych urodzonych w 2019 roku.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci. Kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Szelągowska powaliła fanów na łopatki. Widok, którego nie zapomną, wszystko na plaży podczas urlopu
  4. Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował
  5. Bezwzględny żywioł uderzył, 200 tys. osób ucieka. Media obiegła tragiczna wiadomość ze świata
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: Polsat News

Następny artykuł