Podlasie o sprawie 28-latki.Fot. Pxhere.com/ CC0 Domena publiczna (zdjęcie ilustracyjne)

Stała sama na skraju lasu. Gdy ją zobaczyli, działali błyskawicznie, prawda okazała się porażająca

Podlasie obiegła informacja o nietypowej interwencji miejscowych służb. Kiedy świadkowie zobaczyli tajemniczą kobietę, stojącą na skraju lasu, początkowo nie wiedzieli, z kim naprawdę mają do czynienia.

Podlasie - to tutaj policja interweniowała w sprawie tajemniczej kobiety, którą odnaleziono na skraju jednego z lasów na północy regionu. Okazało się, że już wcześniej była poszukiwana przez służby.

Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniRząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniCzytaj dalej

Podlasie: Tajemnicza kobieta na skraju lasu

Jak podaje białostocki serwis Super Expressu, do zdarzenia doszło w sobotę, 29 sierpnia. W jednym z lasów w okolicach Moniek (powiat moniecki) świadkowie dostrzegli młodą kobietę, która okazała się poszukiwaną przez policję zaginioną. Wtedy też Podlasie usłyszało o niecodziennym finale niepokojących poszukiwań.

Świadkami całego zdarzenia okazali się sami funkcjonariusze prowadzący sprawę zaginięcia 28-letniej kobiety. W godzinach porannych miała wyjść z domu, a rodzina nie miała z nią żadnego kontaktu. Dopiero po zauważeniu bliżej niezidentyfikowanej osoby w lesie, służby stwierdziły, że może to być zaginiona.

Podlasie o sprawie zaginionej 28-latki

Wcześniej funkcjonariusze sprawdzali adresy, potencjalne miejsca, w których mogła przebywać zaginiona, a także przepytywali świadków porannego wyjścia 28-latki. Podlasie usłyszało o sprawie dopiero po opublikowaniu przez komendę oficjalnego raportu z “epizodu leśnego”. Do kobiety wezwano zespół medyków.

Dzisiaj grzeje: 1. Ryanair wysłał pilny list do Morawieckiego. Są oburzeni, będzie skandal?
2. Hit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechu

Media nie podają dokładnych personaliów zaginionej ani stanu jej zdrowia. Co ciekawe, nie był to jedyny “tajemniczy” przypadek, jakiego w ostatnich tygodniach stało się świadkiem całe Podlasie. Wcześniej miejscowe służby pracowały nad sprawą mężczyzny, który łamał prawo narkotykowe na terenie jednej z regionalnych atrakcji turystycznych.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie
  2. Fatalne wieści dla fanów Batmana. Odtwórca głównej roli zakażony
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: Super Express

Następny artykuł