Podkarpacie. Tragiczne wiadomości z południa PolskiTuryści.pl

Fatalne wiadomości z Podkarpacia. 18 ofiar, policja pilnie apeluje

Podkarpacie to miejsce, w którym doszło do strasznej sytuacji. Niestety, sprawa nie skończyła się szczęśliwie. To nie jest pierwsza taka sytuacja w ostatnim czasie. Policja wydała apel do Polaków. Co stało się na południu kraju?

Podkarpacie - to tam doszło do strasznej sytuacji, która skończyła się tragicznie. Zginęła jedna osoba. Jest 38-letni mężczyzna, który był mieszkańcem powiatu mieleckiego. W ostatnim czasie w tym regionie doszło do podobnych zdarzeń. Łącznie jest już 18 ofiar. Policja apeluje.

Koronawirus w kultowym polskim uzdrowisku. Sytuacja jest poważnaKoronawirus w kultowym polskim uzdrowisku. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Podkarpacie. Tragiczne zdarzenia

W piątek po południu w Mielcu przy ulicy Kolejowej doszło do tragedii. Utopił się 38-latek. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że korzystał z części kąpieliska, w której obowiązywał zakaz kąpieli. W pewnym momencie zniknął pod wodą. Niestety, nie dało się go uratować.

- Zaalarmowani ratownicy, rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Nieprzytomnego wyciągnęli z wody po kilku minutach. Natychmiast podjęto jego reanimację. Mężczyzna został karetką pogotowia przewieziony do szpitala, gdzie lekarz stwierdził zgon - czytamy na stronie internetowej policji. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Służby alarmują o rozsądek podczas wypoczynku nad wodą. Na samym Podkarpaciu w tym roku utonęło już 18 osób. Do takich tragedii dochodzi jednak na terenie całego kraju. O jednej z takich sytuacji można przeczytać tutaj. Jakiś czas temu Rządowe Centrum Bezpieczeństwa opublikowało podstawowe zasady bezpieczeństwa nad wodą.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe odkrycie dotyczące koronawirusa. Wiadomo już, co w ogromnym stopniu zwiększa ryzyko zakażenia
2. Prawie połowa Polski o krok od czerwonych alterów. Ostrzeżenia są bardzo poważne
3. Waldemar Kraska ujawnił, czemu Szumowski zrezygnował. Wygodna wymówka?

RCB przypomina, że pływać można jedynie w wyznaczonych do tego miejscach. Nie powinno się też wchodzić do wody po spożyciu alkoholu czy środków odurzających. Należy też pamiętać o zakładaniu kapok podczas korzystania z łódek, kajaków czy rowerków wodnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz wspomina zarażenie COVID-19. Mistrz zdradził, czy wciąż odczuwa jego skutki
  2. Wystarczy jeden niepozorny składnik, aby nasz rosół zyskał niepowtarzalny, głęboki smak. Prawie nikt o nim nie pamięta
  3. Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawiali
  4. Niestety, koniec. Zacznie się już w weekend, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
  5. Tragiczne doniesienia zza granicy, są ofiary. Dym widać z wielu kilometrów, spłonął hotel w kurorcie
  6. Wściekły kot nienawidzi weterynarza. Nagranie wbija w fotel

Źródło: RMF24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł