Podkarpacie. Tragiczna śmierć mężczyznyunsplash.com/Kyle

Niewyobrażalna tragedia, wszyscy trzymali kciuki. Podkarpacie w żałobie

Podkarpacie to rejon Polski, w którym doszło do wielkiej tragedii. W wyniku dramatycznego zdarzenia zmarł mężczyzna, który pozostawił żonę i dwie córki. Wszyscy mieli nadzieję, że uda się go uratować.

Podkarpacie. To właśnie w tej części kraju doszło do ogromnej tragedii. Stało się to w przerażających okolicznościach. Rodzina i przyjaciele do końca trzymali kciuki za jego życie mężczyzny. Niestety, nie udało się go uratować. Co się stało?

Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?Czytaj dalej

Podkarpacie. Tragiczna śmierć mężczyzny

Wszystko wydarzyło się blisko domu poszkodowanego. 51-letni Bogdan zabrał dwie nastoletnie córki na drogę, aby pokazać im lokalny zwyczaj weselny. Organizowano bowiem tak zwaną "bramę". Postanowili jednak pójść skrótem, w pobliżu małego stawu. Tam doszło do tragedii. Przechodzili obok rowu, w którym kryła się pułapka. Było to gniazdo os. Pan Bogdan niechcący nadepnął na nie. Potem zaatakował go rój owadów, od których nie mógł się odpędzić. Został poważnie pożądlony.

Mężczyźnie udało się wrócić do domu pomimo ogromnego bólu. Jego stan pogarszał się z minuty na minutę. Rodzina wezwała karetkę. Niestety, poszkodowanego nie udało się uratować. 51-latek zmarł na skutek wstrząsu anafilaktycznego.

Cała wieś w żałobie

To zdarzenie wstrząsnęło Ziempniowem, miejscowości, w której mieszkał zmarły. - Boguś pracował w gminnej spółdzielni. Był bardzo lubiany. Otwarty, serdeczny, nikomu nie odmówił pomocy - powiedzieli dla Faktu bliscy Bogdana.

Dzisiaj grzeje: 1. Pani Karolina była w Tatrach. Wszystko widziała, turysta nie żyje
2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
3. Trzęsienie ziemi i Ianos, żywioł uderzył bez litości. Dantejskie sceny w Grecji

Sąsiedzi zauważają, że mężczyzna był uczulony na jad os. Rok temu także miał zostać użądlony przez owada, ale nic mu się nie stało dzięki adrenalinie, którą zawsze miał przy sobie. Niestety tym razem dawka jadu była zbyt duża.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Najpiękniejszy kot na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju

Źródło: Fakt

Następny artykuł