Podkarpacie nie żyjeFot. Pixabay.com xaam-fotografiert

Okropne doniesienia ze wschodu Polski. Nastolatek nie żyje. Tajemnicza śmieć

Podkarpacie znalazło się w centrum strasznej tragedii. W jednym z miast zginął nastolatek. Tajemnicze okoliczności rodzą coraz więcej pytań. Na miejscu policja rozpoczęła czynności pod nadzorem prokuratora. Młody chłopak zmarł w ośrodku, w którym przechodził leczenie. Służby podjęły już decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Podkarpacie znalazło się w centrum afery związanej z tragedią, do której doszło w jednym z ośrodków. Chłopak, który przebywał w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, zmarł w wieku 15 lat. Na miejsce wezwano służby, które rozpoczęły czynności pod okiem prokuratora. W trakcie śledztwa pojawia się coraz więcej pytań, ale śledczy jak dotąd odmawiają udzielenia komentarza w tej sprawie.

Rząd wydał nagle nowe zalecenia. Jest nowa lista krajów z zakazami podróżyRząd wydał nagle nowe zalecenia. Jest nowa lista krajów z zakazami podróżyCzytaj dalej

Podkarpacie żyje tajemniczą śmiercią nastolatka. 15-letni chłopak przebywał w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Łańcucie. Jak ustaliła stacja RMF24, ciało wychowanka zostało znalezione w pokoju, który zajmował. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media, 15-latek był leczony w placówce.

Podkarpacie: tajemnicza śmierć nastolatka

Podkarpacie zwróciła uwagę mediów po tajemniczej tragedii nastolatka w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Łańcucie, jednak śledczy odmawiają udzielania jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie. Niewyjaśnione okoliczności rodzą jednak coraz więcej pytań. Dziennikarze stacji RMF24 ustalili, że 15-latek przyjmował leki wieczorem.

Jak dotąd nie pojawiło się zbyt wiele oficjalnych informacji dotyczących tragedii, z którą wiąże się Podkarpacie. W trakcie prowadzenia czynności służby podjęły już decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok zmarłego 15-latka. Według serwisu RMF24 u chłopaka podejrzewano obecność koronawirusa i przebywał na kwarantannie wraz z innym wychowankiem ośrodka.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
2. Osobisty dramat gwiazdy "M jak miłość". Wiemy, co przeżyła i co się stało

Podkarpacie prawdopodobnie będzie żyło wydarzeniami z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łańcucie, dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o potwierdzeniu koronawirusa w ogromnej fabryce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Położyła dziecko w łóżku i wyszła. Gdy wróciła, zdębiała. W środku był ktoś inny
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: RMF24

Następny artykuł