podhale w żałobieFot. pixabay.com/ _Alicja_

Dzisiaj pogrzeb, wielka żałoba. Daniel odszedł

Podhale w żałobie. Nie żyje Daniel, którego sprawą żyła cała Polska. Dzisiaj odbył się pogrzeb chłopca, którego pożegnały tłumy. Miał tylko 12 lat, niewyobrażalna tragedia.

Podhale pożegnało Danielka, którego sprawą żyła cała Polska. Na jego pogrzebie zjawiły się tłumy. Niewyobrażalna tragedia zabrała chłopca, który dopiero co obchodził swoje 12 urodziny. Przez wiele lat zmagał się z bardzo groźną chorobą, która ostatecznie odebrała mu życie.

Nowy zakaz od północy. TVN podał szczegółyNowy zakaz od północy. TVN podał szczegółyCzytaj dalej

Podhale w żałobie, dzisiaj odbył się pogrzeb Danielka

Przyczyną śmierci Danielka był groźny nowotwór układu nerwowego - neuroblastoma. Chłopiec przegrał walkę z chorobą po 7 latach trudów rodziny i lekarzy o jego powrót do zdrowia. Miał za sobą operacje, kilka cykli chemioterapii, przeszczepy i nieustającą walkę z bólem.

Cała Polska zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy dla Danielka na leczenie w Barcelonie. Właśnie w Hiszpanii znajduje się jeden z dwóch ośrodków na świecie, które prowadzą nowatorską terapię dla chorych na neuroblastomę. Jak się później okazało, nie wystarczyło to, by uratować życie dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
2. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc

Mimo, że chłopcu udało się wyjechać do Barcelony na leczenie, na miejscu okazało się, że również ta metoda nie daje mu żadnych szans na przeżycie. Na początku tego roku Danielek obchodził swoje 12 urodziny. Choroba odebrała mu życie 9 września w domu rodzinnym w Leśnicy. Dzisiaj odbył się pogrzeb chłopca na pobliskim cmentarzu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Gdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzecz

Źródło: 24tp

Następny artykuł