podhale w zalobieFot. pixabay.com/ Arcaion

Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorsze

Podhale pogrążone jest w żałobie. Nie żyje człowiek, który odpowiedzialny był za ratowanie życia innych ludzi. Miał zaledwie 48 lat i, jak podkreśla dyrektor szpitala, był bardzo zaangażowany w swoją pracę i niesienie pomocy, a jego śmierć jest ogromną stratą.

Podhale pogrążone jest w żałobie po śmierci ratownika medycznego, który swoje życie poświęcił ratowaniu innych ludzi. Chociaż miał zaledwie 48 lat, był bardzo zaangażowany w swoją pracę, a jego śmierć została uznana za ogromną stratę.

Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbDramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbCzytaj dalej

Podhale w żałobie

Nie żyje ratownik medyczny, u którego miesiąc temu stwierdzono zakażenie koronawirusem. Po diagnozie został przewieziony w ciężkim stanie do szpitala w Krakowie, gdzie w środę zmarł. Pracował w szpitalu w Nowym Targu, który poinformował o śmierci swojego pracownika w mediach społecznościowych.

- Z przykrością informujemy, iż w dniu 09.09.2020 r. zmarł wieloletni pracownik Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego (...). W naszej pamięci pozostaną wspomnienia wieloletniej współpracy i wdzięczność, że dane nam było spotkać Go na swojej drodze - czytamy w komunikacie szpitala.

Śmierć ratownika skomentował również w rozmowie z TVN24 Marek Wierzba, dyrektor podhalańskiego szpitala. Podkreślił, że 48-letni ratownik był bardzo oddany swojej pracy, a jego śmierć jest dla szpitala dużą stratą. Do tragicznej śmierci mężczyzny doszło również na Dolnym Śląsku.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicy
2. Lekcje religii coraz częściej znikają z planu lekcji dzieci. Skąd decyzja rodziców o wypisaniu dzieci ze szkolnej katechezy?

- To bardzo smutna dla nas wiadomość, chociaż trudno powiedzieć, że zaskakująca. Mieliśmy już wcześniej informacje o stanie zdrowia pana Łukasza, byliśmy przygotowani na najgorsze, chociaż wszyscy do końca wierzyli, że uda mu się wyjść z tego obronną ręką – mówi TVN24 Marek Wierzba, dyrektor podhalańskiego szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę
  2. Energia jądrowa przyszłości zatwierdzona. Reaktory atomowe trafią między innymi do Czech
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Pies wyskoczył na 4-letniego chłopca na rowerze. Niemożliwe, kto pojawił się w samą porę, jest wideo

Źródło: TVN24

Następny artykuł