pociąg z zakażonymFot. pixabay.com/ JerzyGorecki

Pilny apel sanepidu, poszukują pasażerów pociągu. Jedna z nich był zakażony

Pociąg mógł być nowym ogniskiem koronawirusa w Polsce. Podróżowała nim osoba zakażona. Sanepid poszukuje osób, które mogły mieć z nią kontakt. Informacje przekazał Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Pociąg, którym podróżowała osoba zakażona przemierzał zachód Polski. Poszukiwani są pasażerowie, którzy mogli mieć kontakt z chorym na Covid-19. Dokładne informacje przekazał Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

W końcu. Zniesiono uciążliwy zakaz dla Polaków, wielu długo czekało. Niestety, nie ma powodów do radościW końcu. Zniesiono uciążliwy zakaz dla Polaków, wielu długo czekało. Niestety, nie ma powodów do radościCzytaj dalej

Pociąg z osobą zakażoną na pokładzie

Zakażony jest jeden z pasażerów pociągu Polregio relacji Poznań-Toruń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie apeluje, aby każdy, kto potencjalnie mógł miec kontakt z zakażonym, zgłosił się do lekarza POZ.

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie w związku z informacją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mogilnie, iż w dniu 17.09.2020 r. pociągiem POL Regio relacji Poznań-Toruń (wyjazd z Poznania 13:48) podróżowała osoba, u której w dniu 19.09.2020 r. potwierdzono zakażenie koronawirusem, zwraca się do podróżujących ww. pociągiem, aby w przypadku wystąpienia niepokojących objawów do 27.09.2020 r. zgłaszali się do swoich lekarzy POZ - czytamy na stronie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gnieźnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, za granicą już się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w 2 krajach, szykuje się gigantyczny kryzys
2. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu
3. Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicą

Komunikat informuje, że osoba zakażona nie jest w stanie wskazać na którym miejscu siedziała. Jak informuje sanepid, "Powyższe nie dotyczy wsiadających do pociągu w Mogilnie".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupił fermę i przeprowadził się na nią z żoną i córeczkami. Właściciel zginął od 7 strzałów, rusza proces
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Poszedł na plażę i zobaczył, co woda wyrzuciła na brzeg. Oniemiał, natychmiast sięgnął po telefon
  4. Pilny apel sanepidu, poszukują pasażerów pociągu. Jedna z nich był zakażony
  5. Pani Ilona nie wierzyła własnym oczom, co wyrabiają turyści w Skalnym Mieście. Ręce opadają
  6. Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali się

Źródło: WP

Następny artykuł