pociąg chciała dojechaćFot. Pxhere.com/ CC0 Domena publiczna (zdjęcie ilustracyjne)

Maria nigdy nie zapomni podróży pociągiem. Koszmar, co za ludzie, chciała tylko dojechać do Gdańska

Pociąg, którym do Gdańska chciała dojechać Maria, znalazł się w centrum skandalu. Polka podczas podróży przeżyła prawdziwy koszmar. Oburzające zachowanie pasażerów sprawiło, że internautka nigdy nie zapomni już tej trasy. Na własnej skórze przekonała się, że poruszanie się środkami komunikacji zbiorowej może być bardzo nieprzyjemne.

Pociąg nie zawsze jest przyjemnym środkiem transportu. Aż za dobrze wie o tym Maria, czytelniczka popularnego portalu internetowego, która wysłała redakcji Onet.pl list, w którym opisuje skandaliczne sceny. Pasażerowie doprowadzili do tego, że internautka już nigdy nie zapomni tej podróży i pewnie wiele razy zastanowi się, zanim ponownie skorzysta z komunikacji zbiorowej.

Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedziećOd dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedziećCzytaj dalej

Maria wsiadła w pociąg, którym chciała dojechać do Gdańska. Na miejscu była świadkiem oburzającego zachowania pasażerów, którzy wraz z nią jechali w kierunku popularnego kurortu w połowie sierpnia. Jej wakacje nad Bałtykiem rozpoczęły się fatalnie po tym, jak wagonie pojawili się pijani i wulgarni mężczyźni.

Maria wsiadła w pociąg jadący w kierunku Gdańska. To była jedna z jej najgorszych podróży

Pociąg, w którym siedziała już Maria, opuścił stację o 14:05. Z relacji czytelniczki portalu Onet.pl wynika, że zrobiła wszystko, aby uniknąć problemów. Specjalnie wykupiła miejsce w pierwszej klasie. Jednak na wysokości jej przedziału w korytarzu stanęli pijani i wulgarni mężczyźni, których przekleństwa usłyszała już na peronie.

- Panowie, którzy stali na korytarzu, byli nie tylko wulgarni, głośni, ale również pijani i agresywni - panom musiało się nudzić, skoro postanowili biegać po korytarzu, uderzając w ściany przedziałów. Tylko dlaczego jadą pierwszą klasą?! - czytamy w liście opublikowanym przez Onet.pl.

Niektórzy traktują pociąg jak bar

Chociaż pociąg to miejsce, w którym pasażerowie są zobowiązani do noszenia maseczek, pijani mężczyźni nie mieli ich na twarzach według relacji Marii. Kobieta zwróciła również uwagę konduktorowi, który jednak nie rozwiązał problemu. Niezbyt kulturalni pasażerowie znikali i pojawiali się ponownie na korytarzu, jeszcze bardziej pijani. Nie zwrócili im uwagi również pozostali podróżni, co też było dla Marii dużym rozczarowaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
2. Znaleźli Polaka w łóżku należącym do dziecka. Dopuszczał się nieludzkich czynów

Wreszcie Maria opuściła pociąg i starała się jak najszybciej zapomnieć o tym niemiłym incydencie. Autorka listu dodała też, że od 9 lat mieszka we Francji, a do Polski przyjechała na wakacje, bo chciała spędzić wczasy nad polskim morzem. Podkreśliła, że we Francji nie spotyka się z tak wulgarnym zachowaniem w środkach komunikacji. Niestety tego wyjazdu nie będzie wspominała zbyt dobrze. W innym artykule pisaliśmy o surowych karach, jakie mogą dotknąć Polaków, którzy nie będą stosowali się do zaleceń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, podatek od psa idzie w górę. Zmiany już wkrótce wejdą w życie, zostało mało czasu
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Onet.pl

Następny artykuł