pociąg mogły chodzićFot. Unsplash.com Chris Yang

Piły w pociągu tak, że nie mogły chodzić. Miały po 72 lata

Pociąg zatrzymał się na dworcu. Wtedy do wagonów wkroczyły służby, które były zmuszone interweniować w związku z niepokojącym zachowaniem pasażerów. Okazało się, że 2 podróżujące kobiety urządziły w swoim przedziale wielką libację. Podróżne doprowadziły się do stanu, w którym nie mogły już chodzić. Kobiety miały po 72 lata.

Pociąg zatrzymał się na dworcu w jednym z większych niemieckich miast. Wtedy pojawiły się służby interwencyjne, które wezwano do jednego z wagonów w związku z szokującym stanem 2 pasażerek. Po tym, jak w jednym z przedziałów kobiety urządziły sobie libację, nie mogły już nawet chodzić. Funkcjonariusze musieli wynieść z pociągu 72-letnie koleżanki.

Tragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu PolskiTragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu PolskiCzytaj dalej

Pociąg, który zatrzymał się na dworcu w Hannoverze, był miejscem niecodziennej interwencji. Służby zostały zawiadomione o konieczności zareagowania na niepokojące zachowanie 2 pasażerek. Gdy funkcjonariusze weszli do przedziału, w którym siedziały kobiety, okazało się, że nie mogą opuścić pociągu o własnych nogach. Musiały zostać wyniesione. Badania wykazały, że jedna z nich miała ponad 4 promile alkoholu.

Pociąg miejscem libacji 72-letnich pasażerek

Po tym, jak zatrzymano pociągi i wyniesiono pijane pasażerki, postanowiono prewencyjnie przetransportować je do aresztu, gdzie mogły wytrzeźwieć w osobnych celach. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media, kobiety stanęły na nogi dopiero po 6 godzinach. W areszcie zostały również przebadane przez lekarza. Jedna z kobiet miała 4,21 promila, natomiast u jej koleżanki badanie wykazało 3,02 promila alkoholu.

Jak ustalono, pasażerki, które opuściły pociąg z pomocą funkcjonariuszy, przyjechały z Berlina. Jedna z nich jest mieszkanką Muenster, druga pochodzi z Guetersloh. Obie kobiety miały po 72 lata. Informacje o niecodziennej interwencji przekazała w środę 9 września niemiecka policja federalna, która pilnuje bezpieczeństwa w tamtejszym transporcie publicznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
2. Uwielbiany program grupy TVN żegna kolejne gwiazdy. Co się stało?

Nie wiadomo, dlaczego pociąg stał się miejscem libacji 2 niemieckich koleżanek. Bez wątpienia jednak można stwierdzić, że zabawa posunęła się za daleko. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o skandalu na polskim lotnisku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano rzadkie zwierzę o niespotykanym wyglądzie. Większość ludzi nigdy wcześniej go nie widziała
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała

Źródło: Polsat News

Następny artykuł