Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę.Fot. Pixabay.com/Henryk Niestrój

Nie miał szans, zginął na miejscu. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła Polską

Pociąg jadący z południa na wschód Polski śmiertelnie potrącił mężczyznę w centralnej części kraju. Jak na razie cała sprawa badana jest przez służby, jednak już teraz wiadomo, że mężczyzna nie przeżył wypadku.

Pociąg PKP Intercity kursujący z Jeleniej Góry (województwo dolnośląskie) do Białegostoku śmiertelnie potrącił mężczyznę, którego stan obecnie bada grupa biegłych. Jak na razie nie ma zgodności co do bezpośrednich przyczyn zdarzenia.

Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicyPrzyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicyCzytaj dalej

Pociąg ze śmiercią w tle

Jak podają dziennikarze Wirtualnej Polski i Radia Zet, do zdarzenia doszło dzisiaj (poniedziałek, 7 września) w godzinach wczesnoporannych. W raportach służby zapisały, iż pociąg relacji Jelenia Góra - Białystok potrącił mężczyznę dokładnie o godzinie 4:37 w pobliżu stacji Skierniewice - Rawka.

Mężczyzna z bliżej niewyjaśnionych przyczyn znajdował się na torach i bezpośredniej trasie składu. Pociąg nie wyhamował. Służby nie podały, czy któraś ze stron kolizji była pod wpływem alkoholu. Ponadto, funkcjonariusze nie opublikowali cech szczegółowych ofiary wypadku.

Pociąg PKP badany przez służby

Obecnie miejscowa komenda zajmuje się ustaleniem przyczyn wypadku. Już teraz na trasie nie ma większych problemów z przejazdem w stronę Warszawy. Służby zabezpieczają miejsce zdarzenia. Co ważne, dzień wcześniej do podobnego przypadku doszło na północy kraju. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
2. TVP zdecydowało się na krok, jakiego jeszcze nie było. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

W niedzielę (6 września) do śmiertelnej kolizji doszło w okolicach ulicy Towarowej we Władysławowie. Tam również pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę znajdującego się na torach jeszcze przed godziną 18:00. Natychmiast wezwano medyków, jednak próba reanimacji nie zakończyła się pomyślnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Szelągowska powaliła fanów na łopatki. Widok, którego nie zapomną, wszystko na plaży podczas urlopu
  4. Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował
  5. Bezwzględny żywioł uderzył, 200 tys. osób ucieka. Media obiegła tragiczna wiadomość ze świata
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł