Pociąg miał wypadek. Jedna osoba nie żyjeWikipedia.org/MOs810/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie poglądowe)

Pociągiem jechało 30 osób. Nagle doszło do zderzenia. Śmierć na miejscu

Pociąg wiózł 30 pasażerów. Nagle doszło do wypadeku. Wszystko z powodu kierowcy samochodu, który wjechał prosto pod niego. Sytuacja miała miejsce w Polsce. Jest jedna ofiara śmiertelna. Gdzie doszło do tej tragedii?

Pociąg jechał z Gdyni do Kostrzyna. Podróżowało nim 30 pasażerów. W pewnym momencie na przejeździe kolejowym doszło do wypadku. Kierowca samochodu osobowego wjechał pod pociąg. Zginął na miejscu.

Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniRząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniCzytaj dalej

Pociąg miał wypadek. Jedna osoba nie żyje

Do tragedii doszło w Białczu w powiecie gorzowskim. Jak poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, na miejscu zginął kierowca samochodu osobowego. W gronie pasażerów pociągu nie ma żadnych ofiar śmiertelnych oraz osób rannych.

Na miejscu pracuje prokuratura, która stara się ustalić powód zdarzenia. Pod pociąg wjechał samochód marki volkswagen. Zanim skład złożony z lokomotywy i dwóch wagonów zatrzymał się, pchał auto przez kilkaset metrów po torach. O wstępnych ustaleniach powiedział Mirosław Siemieniec z PKP Polskich Linii Kolejowych. Mężczyzna zapewnia, że sygnalizacja świetlna była sprawna. Wiadomo też, że przed przejazdem stoi znak "stop". Więcej szczegółów ma ustalić specjalna komisja, która już została powołana.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat
2. 15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie

W związku z wypadkiem pasażerowie muszą spodziewać się utrudnień w ruchu kolejowym. Wszystkie pociągi, które przejeżdżają między Kostrzynem a Gorzowem, zostały odwołane. Przygotowano zastępczą komunikację autobusową. W Polsce doszło też do innego wypadku. Jest jedna ofiara śmiertelna. Wśród osób rannych są też dzieci. O jakim wypadku mowa? Można o tym przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Malutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzę
  2. Na wenus może istnieć życie. Niezwykłe doniesienia naukowców
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: Polsat News

Następny artykuł