pociąg zagrożeni pasażerowieFot. Pixabay.com/ Peter Chou (zdjęcie ilustracyjne)

Dramat w pociągu, życie i zdrowie pasażerów zagrożone. Media przekazały niepokojące informacje od sąsiada Polski

Pociąg wypełniony pasażerami był zagrożony. Wiele wskazuje na to, że mogło dojść do najgorszego. Media podały szczegóły dotyczące niebezpiecznej sytuacji, do której doszło tuż za polską granicą. Pojawił się już komunikat lokalnej policji. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dziennikarzy, osoby podróżujące w wagonie mogły ponieść poważne obrażenia.

Pociąg w Niemczech był zagrożony. W mediach pojawiły się szokujące informacje o ładunku wybuchowym, który został znaleziony w środku komunikacji. Jak donoszą niemieccy dziennikarze, podejrzane urządzenie zostało już rozbrojone przez funkcjonariuszy. Wiele wskazuje na to, że eksplozja mogła doprowadzić do poważnych obrażeń pasażerów. Szczegóły przekazał serwis RMF24.

Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicyNie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicyCzytaj dalej

Regionalny pociąg niedaleko Kolonii został niedawno zabezpieczony przez niemieckich funkcjonariuszy. Siły bezpieczeństwa opublikowały już komunikat, w którym potwierdzono, że policja w nocy rozbroiła już podejrzane urządzenie. Dziennikarze “Bild” twierdzą, że ładunek mógł poważnie zaszkodzić zdrowiu pasażerów. Znalazła go osoba, która sprzątała wagony pociągowe.

Niemiecki pociąg zagrożony. Znaleziono bombę domowej roboty.

Bomba została znaleziona przez osobę, która sprzątała pociąg. Zgodnie z informacjami ładunek znajdował się w jednym z przedziałów i był ukryty w pudle. Po skontaktowaniu się ze śledczymi niemiecki dziennik “Bild” twierdzi, że dotąd nie ma informacji, które jednoznacznie dowodzą, że był to zamach terrorystyczny. Według dziennikarzy mógł to być również element szantażu.

Po tym, jak zabezpieczono pociąg, służby rozpoczęły badania znalezionego ładunku. Dopiero po poddaniu materiału dokładnej analizie służby przekażą prasie szczegóły dotyczące zagrożenia. Obecnie podejrzanym urządzeniem zajmują się przeszkoleni eksperci. Przy okazji agencja Reuters przypomniała, że Niemcy w sobotę 3 października obchodzą 30. rocznicę zjednoczenia kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach
2. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "07 zgłoś się" i "Dom". "Trudno uwierzyć, że już się nie spotkamy"
3. Są zaginieni. Setki strażaków ruszyło do akcji. Potężny huragan uderzył w Europę

Na szczęście pociąg nie uległ zniszczeniu i wszystko wskazuje na to, że żaden z pasażerów nie odniósł obrażeń. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tragicznej akcji ratunkowej na południu Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogi

Źródło: TVN Biznes

Następny artykuł