Pociąg potrącił nastolatkęfot. pixaay/salimaner

Przechodziła przez tory. Nadjeżdżał pociąg. Nie dało się zatrzymać maszyny

Pociąg jest jednym z najpopularniejszych środków transportu w Polsce. Pociągi są bardzo niebezpieczne. Na torach w Małopolsce doszło do tragedii.

Pociąg to jeden z popularnych na świecie środków transportu. Od dekad w całej Polsce rozwijana jest infrastruktura, tak aby poszerzyć i ułatwić Polakom transport między nawet najmniejszymi miejscowościami. Niestety pociągi bywają bardzo niebezpieczne, więc w pobliżu torów powinniśmy szczególnie uważać. O tragedię nietrudno.

Rząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadłaRząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadłaCzytaj dalej

Chwile grozy w Małopolsce

Prawdziwe chwile grozy miały miejsce w Małopolsce, w miejscowości Libiąż. Jak podają media, 13-letnia dziewczynka przechodziła przez tory w miejscu niedozwolonym. Bezopamiętania wpatrywała się w ekran telefonu i szła na ślepo przed siebie. Niestety dziewczynka była tak pochłonięta smartfonem, że nie odbierała żadnych bodźców ze świata realnego. Nie widziała nadjeżdżającego pociągu, nie słyszała żadnych dźwięków. Rozpędzony pociąg jechał wprost na dziewczynkę, a ona wchodziła prosto pod pociąg.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Diametralna zmiana dotycząca przyszłych lekarzy
2. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
3. Starsi pracownicy pójdą na bruk? Prawo do emerytury i dorabianie mogą przechylić szalę

Pociąg jechał wprost na 13-latkę

Pociąg jechał wprost na 13-latkę. Dziewczynka pochłonięta wirtualnym światem nie odbierała żadnych zewnętrznych bodźców. Nastolatka otarła się o śmierć i została potrącona przez pociąg. Całe szczęście nic poważnego się jej nie stało. 13-latka odbiła się o bok lokomotywy i upadła na nasyp. Poszkodowana została zabrana do szpitala karetką pogotowia. Dziecko nie odniosło żadnych poważnych obrażeń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz zaapelował do Polaków. Ważne słowa w czasach pandemii koronawirusa
  2. Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotu
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Nastolatek, który uciekł z poprawczaka wyrzucił psa przez okno. Powody porażają

Źródło: radiozet

Następny artykuł