Plaża skrywa tajemnicęfacebook.com Joseph Cronk

Horror na plaży, mężczyzna zobaczył poruszającą się głowę lalki. Poznał prawdę i pobladł

Plaża miała być miejscem relaksu dla mężczyzny. Nagle jednak zauważył, że po piasku porusza się głowa lalki, w dodatku w bardzo nietypowy sposób. Od razu wyciągnął telefon i zarejestrował całe zdarzenie.

Plaża kojarzy się ze słońcem, wodą i wakacjami. Mało kto spodziewa się zobaczyć tam coś poza turystami, muszelkami czy mewami. Pewien mężczyzna zobaczył jednak niespotykaną rzecz. Po piasku poruszała się głowa lalki, ale ewidentnie nie była pchana przez wiatr. Prawda okazała się zupełnie inna niż można by się spodziewać. Obserwator natychmiast wyciągnął swój telefon i zaczął nagrywać niecodzienny widok.

Uwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do straceniaUwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do straceniaCzytaj dalej

Plaża okazała się miejscem z tajemnicą

Joseph Cronk postanowił odpocząć na jednej z najbardziej malowniczych plaż - Wake Island. Umiejscowiona między Hawajami a Marianami Północnymi na Oceanie Spokojnym przyciąga przepięknymi widokami. Nic dziwnego, że właśnie tam mężczyzna chciał podziwiać zachód słońca. Jego uwagę jednak przykuło coś zupełnie innego. Zauważył, że po piasku porusza się głowa lalki. Na pierwszy rzut oka można uznać, że to sprawka wiatru, jednak nic bardziej mylnego. Prawda okazała się zupełnie inna.

Kiedy zobaczył, o co chodzi, aż pobladł. Okazało się, że w plastikowej głowie jest pustelnik, rodzaj raka. To on ciągnął na grzebiecie odpad. Mimo trudności w poruszaniu się, skorupiak powoli zmierzał do wody. Właśnie ten widok postanowił uwiecznić Joseph. Po dłużej obserwacji żyjątko okazało się, że udało mu się dotrzeć do celu. Najpierw mężczyzna uważał całe zajście za zabawne, ale po chwili namysłu zmienił zdanie. Doszedł do porażających wniosków, aż pobladł z emocji.

Prawda okazała się bolesna

Autor nagrania doszedł do wniosku, że w scence nie ma nic zabawnego, wręcz przeciwnie. Wybór pustelnika świadczył tak naprawdę o tym, że w morzu i na plażach jest mnóstwo wszelkiego rodzaju śmieci - jak się okazuje nie tylko butelek, niedopałków czy opakowań po przekąskach. Gorzka prawda jest taka, że ilość wyrzucanych gdzie popadnie przez ludzi odpadów ma ogromny wpływ na inne żyjące istoty. W normalnych okolicznościach skorupiak zapewne wybrałby jakąś muszlę, ale jak widać łatwiej było znaleźć plastikowy śmieć.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko zniszczone, nic nie zostało. Niestety, są ofiary, trwa akcja służb w uwielbianym regionie Polski
2. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów
3. Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowy

Ten przypadek powinien być przestrogą dla wszystkich turystów. Trzeba pamiętać, że to, co robimy, ma realny wpływ na świat wokół nas. Rzucając niepozorny na plażę czy szlak turystyczny papierek zostawiamy ślad, który przetrwa w tym miejscu nawet 100 lat, o ile nikt go nie podniesie. Segregacja odpadów jest w dzisiejszych czasach łatwiejsza niż kiedykolwiek, wystarczy odrobina dobrej woli, by znacznie zredukować ilość śmieci walających się gdzie popadnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serce
  2. Księżyc może być trudniejszy do skolonizowania niż myśleliśmy. Naukowcy podają powód
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem

Źródło: Facebook

Następny artykuł