Plaża. Kontrowersyjny temat wśród turystówpixabay.com/12019

Ręce opadają. Widoki z polskiej plaży doprowadzają do furii, jak mogą?

Plaża to miejsce, w którym można zobaczyć wiele zachowań. Wynika to z tłumów ludzi o różnym podejściu do życia. Jedno z zachowań wywołuje bardzo skraje emocje, w większości negatywne. Są tacy, którzy mówią, że to niebezpieczne,

Plaża w okresie wakacyjnym wypełnia się turystami. Z tego powodu można tam zaobserwować różne zachowania. Jest jedno, którym wielu przeszkadza. Wirtualna Polska postanowiła porozmawiać z plażowiczami w tej sprawie. Czy jest to aż tak oburzające?

Niewyobrażalna tragedia w polskim McDonald'sie. Niestety, nic nie dało się zrobićNiewyobrażalna tragedia w polskim McDonald'sie. Niestety, nic nie dało się zrobićCzytaj dalej

Plaża. Kontrowersyjny wygląd

Mowa o małych dzieciach, które często biegają po plaży nago. Ten problem od zawsze wzbudza wiele emocji. Pojawiają się pytania, czy pozwalanie dzieciom na chodzenie bez bielizny wśród tłumu ludzi to dobra decyzja. O zdanie turystów zapytała Wirtualna Polska, której reporter pojechał do Władysławowa.

- W tych czasach należy uważać i dzieci ubierać, ale nie ma przepisów i trzeba to pozostawić rodzicom do zadecydowania - powiedziała dla WP jedna z turystek. Opinie były skrajne. Jedni mówią, że to niegrzeczne czy nieodpowiedzialne.

Inni z kolei, że to tylko dzieci i że nakazywanie ubierania bielizny może niepotrzebnie uczyć dzieci wstydliwości z powodu własnego ciała. Większość jest jednak zgodna, że decyzja należy do rodziców dziecka. Zapytano również, czy w polskim prawie powinno zostać określone chodzenie nago na plaży. Ponad połowa odpowiedziała, że tak. Oczekują, że rządzący wprowadzą zmiany.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje najstarszy człowiek świata. Nie mógł sobie odmówić niezdrowej "przyjemności" nawet tuż przed śmiercią
2. TVN przekazał pilny alarm, decyzja zapadła nagle. Zagrożenie zdrowia i życia
3. Justyna Żyła po rozwodzie spokojnie daje radę. Została z ogromnym majątkiem

Nagość nad morzem

Problem nagości na plaży nie dotyczy wyłącznie dzieci. W te wakacje pojawiały się już sytuacje, w których ktoś miał nieprzyjemności z powodu leżenia bez ubrań. Pisaliśmy o tym między innymi tutaj. Okazuje się, że temat opalania topless wciąż jest bardzo kontrowersyjny wśród Polaków. Jakie wy macie zdanie na ten temat?

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki zdeklasował rywali podczas dzisiejszego konkursu. Trzech Polaków na podium, niewyobrażalny sukces
  2. Nagła awantura na antenie w TVN24. Na żywo padły obelżywe słowa i mnóstwo wulgaryzmów, sytuacja, jakiej nie było
  3. Media podały niebywałe wiadomości o Kim Dzong Unie. Podjął niespodziewaną decyzję, miało być inaczej
  4. Kobieta wyszła z knajpy bez płacenia. Kiedy kelner podszedł do jej stolika aż pobladł
  5. Janusz zbiera nawet 400 grzybów dziennie. Ma genialnie prosty, sekretny trik na grzybobranie, kto by pomyślał
  6. Porzucona suczka nie pozwalała się do siebie zbliżyć. Dopiero jeden gest ratownika sprawił, że zmieniła zdanie, wideo wzrusza do łez

Źródło: Wirtualna Polska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł