plaża zaśmiecona po huraganieFot. unsplash.com/@mrsamwheeler/ zdjęcie poglądowe

Poszedł na plażę i zobaczył, co woda wyrzuciła na brzeg. Oniemiał, natychmiast sięgnął po telefon

Plaża przed domem nagle wzbogaciła się o dodatkowy element. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Chwycił za telefon i nagrał zadziwiającą sytuację. Niewiele brakowało, by doszło do tragedii.

Plaża po przejściu huraganu zwykle wygląda jak pobojowisko, jednak tym razem na brzegu znalazło się coś niezwykłego. Huragan Sally od 16 września sieje spustoszenie w południowych stanach USA, czego kolejnym dowodem jest nagranie udostępnione przez Johna Switzera. Momentalnie rozprzestrzeniło się po mediach społecznościowych.

W końcu. Zniesiono uciążliwy zakaz dla Polaków, wielu długo czekało. Niestety, nie ma powodów do radościW końcu. Zniesiono uciążliwy zakaz dla Polaków, wielu długo czekało. Niestety, nie ma powodów do radościCzytaj dalej

Plaża niczym złomowisko

Dom mężczyzny, który nagrał znalezisko na plaży znajduje się w mieście Pensacola w zatoce o tej samej nazwie. Gdy wyjrzał przez okno zobaczył barkę przemysłową, która została zepchnięta przez fale na brzeg tuż przy jego domu. Gdyby siła huraganu była jeszcze większa, łódź uderzyłaby w dom. Na szczęście zatrzymała się kilka-kilkanaście metrów przed nim.

Barka mierzy ok. 30 m i waży kilka ton. Właściciel domu podejrzewa, że jednostka została zatopiona podczas zapadnięcia się części lokalnego mostu, nazwanego po prostu Pensacola 3-mile Bay Bridge. Wiele łodzi zaginęło po tym wydarzeniu i nie zostało odnalezionych.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, za granicą już się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w 2 krajach, szykuje się gigantyczny kryzys
2. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu
3. Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicą

Huragan Sally do tej pory pozbawił elektryczności ok. 500 tys. osób. Na razie nie zapowiada się na poprawę pogody, a sezon na gwałtowne zjawiska atmosferyczne jeszcze się nie skończył. Tysiące ludzi zostało zmuszonych do ewakuacji, odnieśli ogromne straty. Huragany potrafią wyrzucać na brzeg obiekty, które porywają po drodze albo te, które od lat spoczywały na dnie Atlantyku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupił fermę i przeprowadził się na nią z żoną i córeczkami. Właściciel zginął od 7 strzałów, rusza proces
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Poszedł na plażę i zobaczył, co woda wyrzuciła na brzeg. Oniemiał, natychmiast sięgnął po telefon
  4. Pilny apel sanepidu, poszukują pasażerów pociągu. Jedna z nich był zakażony
  5. Pani Ilona nie wierzyła własnym oczom, co wyrabiają turyści w Skalnym Mieście. Ręce opadają
  6. Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali się

Źródło: Interia

Następny artykuł