plaża w Sztutowie

Niewyobrażalna tragedia na polskiej plaży. Niestety, nic nie dało się zrobić

Plaża nad polskim morzem była ostatnim miejscem, w którym się widzieli. Potem, po dramatycznej akcji mężczyzna zniknął z oczu żony. Dzielny policjant nie wahał się ani chwili i ruszył na ratunek tonącej dziewczynce.

Plaża w Sztutowie była miejscem wypoczynku policjanta z Mińska Mazowieckiego, gdzie pojechał z żoną i małym dzieckiem. Na codzień pracował w wydziale prewencji w komendzie powiatowej tamtejszej policji. Urlop miał im zapewnić odpoczynek od codziennych zajęć.

Olbrzymia eksplozja gazu. Cały kraj odcięty od prądu. Wiadomości ze świataOlbrzymia eksplozja gazu. Cały kraj odcięty od prądu. Wiadomości ze świataCzytaj dalej

Plaża miejscem tragedii

W miejscu, gdzie nie było ratownika do wody weszła 12-letnia dziewczynka. Policjant zauważył, że dziecko się topi, więc bez wahania ruszył na ratunek. Akcja nie trwała długo i już po chwili mała była na brzegu. Wszystko wydarzyło się ok. godziny 13 20 sierpnia.

Niestety 32-letni policjant nie powrócił na plażę, a pozostałe osoby, które obserwowały zajście, postanowiły mu pomóc. Utworzono łańcuch życia, który zwykle sprawdza się w przypadku ratowania osób tonących. Nie udało się uratować mężczyzny, a jego ciało nie wypłynęło na brzeg.

Dzisiaj grzeje: 1. Jak odróżnić COVID-19 od zwykłego przeziębienia? Jest jeden niezwykle prosty sposób, nie potrzeba sprzętu
2. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media
3. Polacy ruszyli po zwolnienia lekarskie. Ale wcale nie do internisty

Pół godziny później służby wyłowiły policjanta, lecz pomimo reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Jego żona, wraz z 15-miesięcznym dzieckiem zostali sami, daleko od domu. Kobiecie zapewniono już pomoc policyjnego psychologa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP przekazało pilną informację w sprawie finału Ligi Mistrzów. Nadejdą wielkie zmiany, część fanów będzie niezadowolona
  2. Mandat w wysokości nawet 5 tys. zł. Nowe przepisy nie ominą nikogo
  3. Ogłoszono pomarańczowy alert dla połowy kraju. Niestety, okropne wieści dla wszystkich na urlopie
  4. Niestety, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Chodzi o Kraków, zagrożenie jest ogromne
  5. Opublikowała zdjęcie z wycieczki i przeraziła internautów. Zauważyli druzgoczący szczegół, jak mogła nie zauważyć?
  6. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję

Źródło: RMF 24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł