Plaża zostanie zamknięta na 2 dniPixabay.com/ kaboompics

Władze potwierdziły. Zakaz zbliżania się do popularnej polskiej plaży. Jest groźnie

Plaża w jednym z miast w Polsce jest miejscem, w którym obowiązuje zakaz zbliżania się. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa apeluje o przestrzeganie zasad. Może być niebezpiecznie. O jakie miejsce chodzi?

Plaża jest miejscem, w którym obowiązuje zakaz zbliżania. Potrwa przez określony czas, o czym poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Powód jest poważny, dlatego warto zastosować się do zasad. Co się dzieje?

Rząd potwierdził. Jeszcze tylko 2 dni i wszystko może się zmienić. Trzeba się przygotowaćRząd potwierdził. Jeszcze tylko 2 dni i wszystko może się zmienić. Trzeba się przygotowaćCzytaj dalej

Niebezpieczna plaża. Zakaz zbliżania się

"Dla osób przebywających w Gdańsku i w powiecie nowodworskim (woj. pomorskie). Jutro (14.09) i we wtorek (15.09) neutralizacja min morskich. Od 8.00 do 15.00 na odcinku Gdańsk Brzeźno – Mikoszewo będzie obowiązywał zakaz zbliżania się do plaży" - czytamy na Twitterze Rządkowego Centrum Bezpieczeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałek
2. Marek Sekielski po latach nie chce niczego ukrywać. Za kulisami "Faktów" TVN działy się niewyobrażalne rzeczy

Od 14 do 15 września w okolicach kanału Wisły Śmiałej w Gdańsku przeprowadzona będzie operacja przemieszczenia, a później neutralizacji dwóch obiektów niebezpiecznych. Są to niemieckice miny morskie typu GC, które pochodzą z okresu II wojny światowej. Takie informacje Polskiej Agencji Prasowej przekazała rzeczniczka prasowa Urzędu Morskiego w Gdyni Magdalena Kierzkowska.

Grupa Nurków Minerów 8. Flotylli Obrony Wybrzeża zajmie się przeprowadzeniem operacji. Wiadomo, że usunięcie min jest konieczne, aby utrzymać bezpieczeństwo żeglugi w tym regionie. Wszystko ma potrwać dwa dni, ale może się wydłużyć, jeżeli pojawią się utrudnienia wynikające z pogody. Jakiś czas temu pisaliśmy już o minach w Bałtyku. Można o nich przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Wstrząsający materiał z monitoringu. Psi fryzjer przyłapany na niedopuszczalnym czynie

Źródło: RMF/p>

Następny artykuł