Plaża miejscem skandalicznej sytuacjiwikimedia.commons/ kkic/ CC BY-SA 3.0 PL/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.pl

Zmienili urlop Ewy na plaży w koszmar. "Ja ci dam oczy zielone"

Plaża podczas wakacji jest miejscem, w którym można spotkać różnych ludzi. Przekonała się o tym pani Ewa, która wybrała jeden z polskich kurortów. Niektórzy nie są w stanie uszanować otaczających ich turystów. Inni podchodzą zwracać uwagę, ale nie zawsze jest to skuteczne. Oto jedna z takich sytuacji.

Plaża była miejscem konfliktu dwóch turystów. Jeden poprosił drugiego o wyrozumiałość, ale to nie pomogło. Zaczęła się rywalizacja. Świadkiem całego zajścia była pani Ewa, która z rodziną pojechała na wakacje do Dębek. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Turyści z Niemiec surowo ukarani w Polsce. Nawet wielu Polaków nie wie, że nie możnaTuryści z Niemiec surowo ukarani w Polsce. Nawet wielu Polaków nie wie, że nie możnaCzytaj dalej

Plaża miejscem sporu turystów

Jak zdradziła pani Ewa dla redakcji WP, problemem okazała się muzyka. Pewna grupa turystów zaczęła głośno puszczać muzykę disco-polo. Ewa powiedziała, że przeszkadzał jej ten fakt, ponieważ nie wszyscy chcieli jej słuchać i nie każdy gustuje w takim gatunku. Nie tylko jej to przeszkadzało. Ludzie zaczęli podchodzić i prosić o przyciszenie. Niestety, bezskutecznie. Jedną z osób zareagowała dość gwałtownie.

- Ja ci k... dam oczy zielone - miał powiedzieć rozwścieczony plażowicz - Kiedy po kilku minutach nic się nie wydarzyło, włączył swój telefon. No i popłynęła z głośnika muzyka Quebonafide. To nawet byłoby zabawne, obserwowanie tych dwóch naparzających się kogucików, gdyby nie hałas, który przeszkadzał już nie tylko mnie, ale zwabił także innych plażowiczów, bo panowie zaczęli podkręcać swoje głośniki - opowiadała dla WP pani Ewa.

Dzisiaj grzeje: 1. Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań
2. Dzisiaj w Biedronce możesz się nieźle obłowić. Podstawowe produkty kupisz za połowę ceny

Sytuacją zainteresowali się przebywający turyści. Zaczęli straszyć wezwaniem straży miejskiej i policji. Dopiero to okazało się skuteczne i obaj mężczyźni postanowili przyciszyć głośniki. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w tegoroczne wakacje. O innym bezwstydnym zachowaniu na plaży pisaliśmy tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobie
  2. Pilne, bardzo ważne informacje dla tysięcy matek w całym kraju. Chodzi o dodatkowe pieniądze
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?

Źródło: Wirtualna Polska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł