Plaża we Włoszech miejscem tragediiUnsplash.com/@noonchaka

Co za dramat. Znaleźli 9 ludzkich ciał na plaży. Od razu wezwali pomoc. Wiadomość zza polskiej granicy

Plaża to miejsce, w którym doszło do ogromnej tragedii. Wszystko wydarzyło się w państwie popularnym wśród turystów. Nad morzem znaleziono 9 ludzkich ciał. Udało się zidentyfikować jedną osobę. Co było przyczyną śmierci?

Plaża to miejsce, na którym w sezonie pojawiają się tłumy turystów. Ludzie z całego świata uwielbiają wypoczynek nad morzem. Niestety, nie zawsze dzieją się tam tylko pozytywne rzeczy. Tak też się stało tym razem. Na plaży znaleziono 7 ciał. Udało się ustalić tożsamość jednej z ofiar. Śmierć prawdopodobnie jest powiązana z dramatem, do którego doszło w ostatnich dniach.

Kolejny skandal w Watykanie. Afera goni aferę. Na placu tłumy turystów, a za murami rozpustaKolejny skandal w Watykanie. Afera goni aferę. Na placu tłumy turystów, a za murami rozpustaCzytaj dalej

Plaża. Znaleziono ciała 7 osób

Najprawdopodobniej do tragedii przyczyniły się gwałtowne burze i ulewy, które nawiedziły Piemont. Były one 4 dni przed znalezieniem ciał. Ofiary znaleziono nad brzegiem morza w Ligurii. Podejrzewa się, że mogli zginąć w wyniku powodzi we Francji.

Na początku mówiono o 8 ciałach, ale później znaleziono jeszcze jedną ofiarę. Ciało nad brzegiem rzeki. Jest to też jedyna osoba, którą służbom udało się zidentyfikować. Teraz rozpoczęły się prace, które mają ustalić tożsamość pozostałych zmarłych. Zaangażowani są śledczy razem z ekipami specjalistów. Włoskie władze współpracują z Francją, ponieważ istnieje możliwość, że znaleziono ciała, należą do osób poszukiwanych poza granicami.

Dzisiaj grzeje: 1. Media podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicą
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynku

Aktualnie w północnej części Włoch przeprowadzane jest usuwanie szkód, które spowodowały burze i powodzie, które pojawiły się w kraju w poprzedni weekend. Odbywa się także szacowanie strat. W samym Piemoncie są szkody, które obliczono na miliard euro. Zniszczenia odnotowano w ponad 100 miejscowościach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z wyprawy sprzed 22 lat. Totalna petarda, nie da się oderwać oczu
  4. Wyciekły porażające zdjęcia z Chin. Nie do wiary, co się tam wyprawia
  5. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: RMF24

Następny artykuł