Plaża dla nudystów w raportach hiszpańskiej policji.Fot. Pixabay.com/Harry Fabel (zdjęcie ilustracyjne)

Poszła na plażę. Przeżyła horror. Porażający dramat za granicą

Plaża w kraju, który rokrocznie uchodzi za jeden z czołowych kierunków wakacyjnych, stała się miejscem skandalicznego przestępstwa. Teraz turystka najpewniej będzie utożsamiała wypoczynek w regionie z traumatycznymi chwilami całkowitego poniżenia.

Plaża na Półwyspie Iberyjskim kojarzy się Europejczykom ze specyficznym klimatem regionu, śródziemnomorską bryzą uzupełnianą przez front znad Oceanu oraz tłumami turystów. Niestety, również w takich miejscach dochodzi do niewyobrażalnych przestępstw, które wymykają się kodeksowi wykroczeń. Wszystko to - w kompleksie dla nudystów.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Hiszpańska plaża miejscem przestępstwa

Jak podają dziennikarze Faktu, plaża w okolicach miasta Mazarrón (region Murcji, południowa Hiszpania) stała się obiektem zainteresowania lokalnych służb. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia około godziny 13:00. Zaraz po zgłoszeniu funkcjonariusze zaczęli zabezpieczać miejsce zdarzenia i przesłuchiwać poszkodowaną. Według relacji kobieta została pobita, okradziona i zgwałcona przez nieznanego napastnika.

Według ustaleń Faktu, plaża, na której wypoczywała pokrzywdzona 52-latka, jest obiektem specjalnie przeznaczonym dla nudystów. Jak podaje miejscowa policja, podejrzany ma około 30 lat i jest pochodzenia północnoafrykańskiego. Gdy kobieta wyszła z wody, rozłożyła się na wybrzeżu. Tam (na wzór wydarzeń m.in. z Polski) na nią czekał sam sprawca.

Plaża w raportach policji znanego kurortu

Jak zeznała sama pokrzywdzona, mężczyzna popchnął ją na kamienie, zadał kilka ciosów, a następnie zgwałcił. Potem zabrał jej telefon oraz portfel i zbiegł. Kobieta wołała o pomoc. W pewnej chwili na miejscu pojawili się pierwsi świadkowie, zaniepokojeni nawoływaniem pokrzywdzonej. Jeszcze przed ucieczką sprawcy, spacerowiczom udało się zobaczyć sylwetkę podejrzanego, dzięki czemu policja mogła sporządzić wstępny rysopis.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
2. "Wiadomości" TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

Plaża została zabezpieczona przez miejscowe służby. Jak relacjonuje redakcja Faktu, świadkowie zdarzenia wezwali służby i towarzyszyli poszkodowanej aż do przyjazdu funkcjonariuszy. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przesłuchała ją lokalna policja. 52-latka uzupełniła rysopis podejrzanego - w momencie czynu miał na sobie czapkę, krótkie spodenki i brązową koszulkę. Jak na razie plaża nadal widnieje w raportach jako sprawa niezamknięta. Sprawca przebywa na wolności.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Fakt

Następny artykuł