Plaża we Władysławowie miejscem tragedii.Fot. Flickr.com/Janusz Sliwinski/CC BY-NC-ND 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/ (plaża we Władysławowie, zdjęcie ilustracyjne)

Tragedia na plaży we Władysławowie. Nie dali rady, nic się nie dało zrobić

Plaża w znanym kurorcie stała się miejscem tragedii. Media podały ogólny zarys akcji ratunkowej, która nie zakończyła się sukcesem. Sprawa nadal jest badana przez służby.

Plaża we Władysławowie w godzinach popołudniowych stała się miejscem dużych kontrowersji. Jak podają media specjalistyczne, w kurorcie doszło do akcji ratunkowej poszkodowanego, która nie zakończyła się powodzeniem. Jak na razie nie podano personaliów zmarłego.

Wprowadzają stan klęski żywiołowej i godzinę policyjną. Sytuacja za granicą jest dramatycznaWprowadzają stan klęski żywiołowej i godzinę policyjną. Sytuacja za granicą jest dramatycznaCzytaj dalej

Plaża we Władysławowie: Ratownicy wyłowili mężczyznę

Jak podają dziennikarze serwisu Remiza.pl, plaża we Władysławowie odnotowała ofiarę tegorocznego sezonu wakacyjnego. Media nie podały jeszcze szczegółów całego zdarzenia ani personaliów zmarłego, jednak wiadomo, że zespół ratownictwa medycznego rozpoczął procedury już na miejscu.

Władysławowska plaża miała być dla tego urlopowicza miejscem wypoczynku, jednak zakończyło się na tragedii. Według ustaleń portalu Remiza.pl zespół ratowniczy wyciągnął z wody mężczyznę, który przestał oddychać. Już na miejscu przeprowadzono próbę resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO). Niestety - bezskuteczną.

Pomorska plaża z ofiarą

Jak wynika z relacji mediów, plaża we Władysławowie pożegnała jednego z urlopowiczów. Podczas próby resuscytacji mężczyzna zmarł. Lekarz, który uczestniczył w całej akcji, stwierdził zgon poszkodowanego. Jak na razie nie podano szczegółów całego zajścia. Nie wiadomo, czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Co ważne, nie jest to pierwszy taki przypadek w tym sezonie.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
2. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata

3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Jeszcze w lipcu służby interweniowały w sprawie dwóch mężczyzn, którzy pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych spacerowali po falochronie w Sianożętach (województwo zachodniopomorskie). Wtedy plaża na Zachodnim Pomorzu mogła być kolejnym “czarnym punktem” na turystycznej mapie Polski, jednak interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Poszkodowani trafili do szpitala.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
  2. Młody piłkarz postrzelony w biały dzień. Jest w stanie krytycznym, druzgocące nagranie mrozi krew w żyłach (WIDEO)
  3. PKO BP ostrzega przed oszustami. Klienci otrzymują fałszywe maile, można stracić pieniądze
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Znaleźli autokar pełen siatek. Kiedy otworzyli jedną z nich, pobledli z wrażenia

Źródło: Remiza.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł