PKP genialna wiadomośćgoogle.com/maps/ screen

Genialna wiadomość już w pierwszy weekend wakacji. Potężne zmiany w całym kraju, nareszcie

PKP: poważne zmiany na terenie całej Polski w związku z pandemią koronawirusa. Wszyscy będą mogli odczuć skutki tej decyzji już w pierwszy weekend wakacji. Po otwarciu granic i wznowieniu lotów międzynarodowych wiele osób czekało na komunikat, który pojawił się niedawno. Zostało już zaledwie kilka dni.

PKP poinformowało o dużych zmianach, które wejdą w życie w ciągu następnych kilku dni. Skutki decyzji, która zapadła w związku z pandemią koronawirusa, będą mogli odczuć wszyscy podróżujący. Tym bardziej może cieszyć fakt, że obejmą już pierwszy weekend wakacji. To kolejny krok w stronę powrotu do tzw. nowej normalności. Do dyspozycji pasażerów wracają setki pociągów PKP Intercity. Przewożnik przekazał oficjalny komunikat i optymistyczne statystyki.

W ostatniej chwili wprowadzili zakaz. Jest potwierdzenie, media obiegły zaskakujące wiadomości z ŁotwyW ostatniej chwili wprowadzili zakaz. Jest potwierdzenie, media obiegły zaskakujące wiadomościCzytaj dalej

Po wybuchu pandemii koronawirusa PKP wreszcie wraca do normalnego funkcjonowania. Zgodnie z komunikatem przewoźnika wróci wiele połączeń oraz setki pociągów PKP Intercity. W dodatku zmiany rozpocznął się tuż przed pierwszym weekendem wakacji, dzięki czemu mnóstwo osób będzie mogło już wybrać się w upragnioną podróż do popularnych turystycznych miejscowości. Wracają zarówno zawieszone, jak i skrócone kursy pociągów. Wiele przejazdów zostało ograniczonych w związku z pandemią.

PKP: do dyspozycji pasażerów wraca ponad 400 pociągów PKP Intercity

Po tym, jak Polska ogłosiła otwarcie granic i wznowienie lotów międzynarodowych, PKP przekazało kolejne optymistyczne wiadomości. Przewoźnik wystosował komunikat, w którym informuje o przywróceniu i uruchomieniu kolejnych połączeń - również do popularnych turystycznych miejscowości - w pierwszy weekend wakacji. Pierwsze składy międzynarodowe wrócą na tory już 22 czerwca. Dzięki temu pasażerowie będą mieli do dyspozycji ponad 400 pociągów PKP Intercity.

- Powrót kolejnych połączeń to odpowiedź przewoźnika na dynamicznie zwiększające się zapotrzebowanie na podróże koleją. Pokazał to ostatni długi weekend - treść komunikatu cytuje portal Onet.pl.

- Od środy 10 czerwca do niedzieli 14 czerwca PKP Intercity przewiozło 308 tys. pasażerów. Tylko w ciągu tych pięciu dni z usług przewoźnika skorzystało o 53 tysiące pasażerów więcej niż w ciągu 14 dni od 3 maja do 16 maja, kiedy to PKP Intercity rozpoczęło przywracanie zawieszonych wcześniej połączeń. Dla porównania, w niedzielę 3 maja pociągami przewoźnika podróżowało niespełna 20 tys. pasażerów, a w niedzielę 14 czerwca już blisko 84 tys. - dodaje przewoźnik.

Dzisiaj grzeje: 1. Ceny w Zakopanem to nic. Jastarnia rozbiła bank, astronomiczny rachunek
2. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek

Coraz więcej osób znów decyduje się korzystać z usług PKP. Przywrócenie połączeń obecnie szczególnie ucieszy wszystkich, którzy zamierzali wybrać się w te wakacje do turystycznych miejscowości. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez PKP w długi weekend czerwcowy największą popularnością wśród pasażerów cieszyły się podróże między Warszawą a Trójmiastem, Krakowem, Wrocławiem, Białymstokiem oraz Poznaniem. Bez wątpienia będzie to duże ułatwienie w komunikacji międzymiastowej. W związku z tegorocznymi wakacjami niedawno pisaliśmy również o losach bonu turystycznego, które ważą się obecnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marcin Gortat pojawił się w TVP i zaatakował Alicję Bachledę-Curuś. Ostre słowa padły przed tysiącami widzów
  2. Broń nagle wystrzeliła, śrut trafił malutkie dziecko. Na jaw wyszła zatrważająca prawda
  3. Najgorszy możliwy scenariusz się potwierdził. Służby ogłosiły, chodzi o Polkę
  4. Prezydent oraz jego żona zakażeni koronawirusem. Media obiegły najnowsze, przykre wiadomości z Hondurasu
  5. Częściowo przedłużają zakaz w Polsce. Wielu Polaków na pewno nawet nie wiedziało
  6. Połamali małemu lwiątku łapy. Turyści robili sobie z nim zdjęcia, ślepi na jego cierpienie

Źródło: Onet

Następny artykuł