panika w pkpFot. flickr.com/photos/sieczu/16580177080/

Wielka panika w PKP. Polacy muszą wiedzieć. Służby biją na alarm

PKP wstrząsnęła informacja o niebezpiecznym pasażerze w jednym z przedziałów pociągu. Konieczna była szybka interwencja Straży Miejskiej.

PKP wstrząsnęło odkrycie nietypowego pasażera na gapę w jednym z pociągów. Został znaleziony w jednym z przedziałów i mógł stwarzać poważne zagrożenie dla ludzi. Konieczna była interwencja funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Gdyni.

Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicyWłaśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicyCzytaj dalej

Panika w PKP. Niebezpieczny pasażer na gapę

Podczas sprzątania pociągu we wtorek 29.09.2020 r. na bocznicy w Gdyni, pracownicy Polskich Kolei Państwowych w jednym z przedziałów znaleźli jadowity gatunek pająka. Na całe szczęście, samica ptasznika zapakowana była w pudełko. Sposób transportu może wskazywać na doświadczonego hodowcę.

Zwierzę zostało przekazane pod opiekę lekarza weterynarii, współpracującego ze Strażą Miejską w Gdyni. Trwa próba ustalenia właściciela jadowitego pająka. Rzecznik Straży Miejskiej w Gdyni, Leonard Wawrzyniak, poinformował Dziennik Bałtycki, że do tej pory nikt nie zgłosił się po ptasznika.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN ostrzega, będzie gorzej niż zakładano. Lepiej odwołać wszystkie wyjazdy
2. Nie żyje kolejna gwiazda "M jak miłość". Przykre doniesienia, zmarł niezwykle ceniony aktor i reżyser
3. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje

Według Straży Miejskiej, sposób transportu jadowitego pająka świadczy, że może należeć do doświadczonego hodowcy. Jeżeli nie uda się ustalić właściciela zwierzęcia, ptasznik zostanie przekazany najprawdopodobniej do ogrodu zoologicznego. Dramatycznego odkrycia dokonano z kolei w hostelu w centrum Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód
  2. Moneta 5 zł może być warta znacznie więcej. Czym prędzej przeszukaj portfel, możesz zyskać dużo pieniędzy
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód

Źródło: Dziennik Bałtycki

Następny artykuł