PKP kawaFot. Flickr.com/Janusz Jakubowski

PKP znowu rozczarowuje. Koniec z dodatkiem w cenie biletu, trzeba będzie kupować sobie samemu

PKP kolejny raz rozczarowuje swoich pasażerów. Zapowiadano modernizację i działanie mające poprawić komfort przejazdów, a tymczasem zabierane są dodatki, które były w cenie biletów.

PKP nie od dziś wywołuje ogromne emocje wśród podróżujących po kraju Polaków. Narzekanie na gigantyczne opóźnienia oraz tłok to norma, do której chyba każdy zdążył przywyknąć. Niestety teraz okazuje się, że to nie koniec nieprzyjemności - polska kolej zapowiadała modernizacje i przyśpieszenie przejazdów, tymczasem zabierają kawę i herbatę, które były do tej pory gwarantowane w cenie biletów.

Jedno z najmroczniejszych, opuszczonych miast świata jest w Polsce. Jego historia jest wyjątkowo smutnaJedno z najmroczniejszych, opuszczonych miast świata jest w Polsce. Jego historia jest wyjątkowo smutnaCzytaj dalej

Pasażerowie jadący drugą klasą w pociągach EIC oraz EIP nie dostaną ciepłych napojów, zmiana weszła w życie wczoraj. Decyzja oburzy bez wątpienia wielu pasażerów, zwłaszcza że ceny biletów wcale nie są przesadnie niskie.

PKP rozczarowuje pasażerów. Kawa i herbata znikają

Zmiany odczujemy we wszystkich pociągach Express InterCity oraz Express InterCity Premium, jeśli podróżujemy drugą klasą, na którą bilety zwykle cieszą się największą popualarnością. Kawa i herbata już nie będą nam proponowane, a liczyć możemy jedynie na wodę - gazowaną lub niegazowaną.

Jak tłumaczy PKP, taka decyzja wynika z "przyczyn handlowych".

- Zawarliśmy nową umowę z firmą Wars SA, która dostarcza catering w pociągach EIP oraz EIC - cytuje przedstawicieli spółki portal Fly4free.

Spokojnie wsiadać do pociągów mogą pasażerowie klasy pierwszej - tam nadal w cenie biletu obowiązywać będą dwa napoje - ciepły oraz zimny. Wiele mówi się o tym, że na polski rynek ma już niedługo wkroczyć również czeski przewoźnik, który ma być konkurencją dla naszego PKP. Tak drobne decyzje, uderzające w pasażerów, z pewnością nie poprawią opinii polskich kolei wśród Polaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziadek miał zabrać wnuczka na spacer. Sąsiedzi zobaczyli, co robi z dzieckiem, natychmiast powiadomili policję
  2. Zioła, które zapewnią dobry nastrój. Zdecydowanie warto po nie sięgać
  3. PKP znowu rozczarowuje. Koniec z dodatkiem w cenie biletu, trzeba będzie kupować sobie samemu
  4. Pierwszy raz od 200 lat. Mieszkańcy Helsinek patrzą w kalendarze i nie wierzą własnym oczom
  5. Niesamowite zdjęcie rzuciło internautów na kolana. Uchwycono magiczny moment przy -40 stopniach
  6. W sieci pojawiło się porażające zdjęcie Królikowskiego. Fani zamarli, byli przerażeni

Źródło: Fly4free

Następny artykuł